Originally posted by Jasperovitsj
en op basis van de wedstrijd nu ook niet echt 100% verdiend voor Frankrijk.
Als je bedenkt dat die penalty HEEL licht was en Spanje amper kansen had kan je dit moeilijk onverdiend voor Frankrijk noemen imo
___________________
Albums of the year: 1. Hybrid - I Choose Noise 2. Liberto - Lullaby 3. Immer 2 (Mixed By Michael Mayer) 4. Peter Gun - Friendly Fire 5. Thomas Schumacher - Home 6. Recorded In Rotterdam (Mixed By Michel De Hey) 7. Boogybytes Vol. 01 (Mixed By Kiki) 8. Addicted 1 (Mixed By Kosmas Epsilon)
Jun-27-2006 21:17
FredNova
The world doesn't know...
Registered: May 2003
Location: BELGIUM
Ik vind het echt jammer dat Spanje er uit ligt (zeker tegen die k*tploeg)
maar Frankrijk speelde inderdaad een goeie match... (de eerste sinds lang)
Originally posted by Phortastic
Als je bedenkt dat die penalty HEEL licht was en Spanje amper kansen had kan je dit moeilijk onverdiend voor Frankrijk noemen imo
Eerste heflt was voor Spanje, tweede helft voor Frankrijk. Penalty was licht, maar het was er wel één, en de goal van Vieira was toch ook maar min of meer een gelukje. Dus voor mij verdiende geen van beide landen op basis van deze wedstrijd het meer dan het anderen land om door te gaan...
Maar kom, hopelijk kan Frankrijk de lijn doortrekken en blijven ze goed spelen (voor zolang ze in het toernooi blijven natuurlijk ). Anders zou het wel jammer zijn dat Spanje, dat toch al het hele toernooi attractief voetbal bracht, er net nu door één minder goeie match van hen en één sterke match van Frankrijk er uit ligt.
Originally posted by Bertn
Behoorlijk zwak van Henry ook hoe die naar zijn gezicht greep. Van hem had ik zoiets niet verwacht.
iedereen doet het ze, daar moet ge nie aan twijfelen.
Spijtig dat de Spanjaarden eruit liggen. Ze versloegen een ploeg die nu in de kwartfinales met 4-0. Spijtig dat Frankrijk niet op het niveau van vandaag gespeeld heeft in de poules dan hadden ze heel waarschijnlijk 1e in de poule geweest en Spanje ontlopen.
Originally posted by FredNova
grrrr, hopelijk worden ze overspoelt door Brasil
Dan gaat Brazilië toch beter moeten spelen. Ronaldo en Adriano gaan de verdedigers zeker niet verontrusten. Hopen maar dat Robinho fit geraakt. Cicinho mag ook eens de voorkeur krijgen op Cafu en Juninho op Emerson. Maar dat zal jammer genoeg niet gebeuren.
ik ben enorm teleurgesteld . Kvind het echt jammer dat Spanje, toch één van de beter voetballende landen op dit WK, eruit ligt, en dan nog tegen dit defensief ingestelde Frankrijk.
Op basis van hetgeen ik tot nu toe gezien heb verwacht ik dan ook bitter weinig van Frankrijk - Brazilië. Brazilië draait nog steeds niet zoals het moet en als ze het tegen dit Frankrijk moeten opnemen, dat uitgaat van een goede defensie en organisatie (en maar met 1 spits speelt), zie ik ze niet direct een opening vinden. Kdenk dan ook dat we voornamelijk een gesloten wedstrijd mogen verwachten tussen deze twee ploegen. Ik hoop dat ik er naast zit en we een open match krijgen met goed voetbal en veel kansen (veel goals is niet eens noodzakelijk), want dat hebben we nog niet al te veel gezien op dit WK.
Jun-27-2006 22:01
Jasperovitsj
Zehra roxorzz my boxorzz
Registered: Apr 2004
Location: Hoboken, Belgium
quote:
Originally posted by djcresto
Spijtig dat de Spanjaarden eruit liggen. Ze versloegen een ploeg die nu in de kwartfinales zit met 4-0.
"In de eerste helft was ons spel uitstekend", vond Aragones, "en kregen we veel kansen op 2-0."
Gieren
Die heeft precies naar een andere match gekeken. Veel kansen my ass.
___________________
Albums of the year: 1. Hybrid - I Choose Noise 2. Liberto - Lullaby 3. Immer 2 (Mixed By Michael Mayer) 4. Peter Gun - Friendly Fire 5. Thomas Schumacher - Home 6. Recorded In Rotterdam (Mixed By Michel De Hey) 7. Boogybytes Vol. 01 (Mixed By Kiki) 8. Addicted 1 (Mixed By Kosmas Epsilon)
Jun-27-2006 23:52
RadiantB
Supreme tranceaddict
Registered: Apr 2006
Location: Wetteren
quote:
Originally posted by eieregooie
Een "figotje"
Een "Lorenzo Staelenstje"
(ff wat olie op het vuur gieten door een oude vete op te rakelen) ^^