|
| quote: | Originally posted by De Geert
idd maar de bonzai-tent werd op zondag ook gebruikt voor Hot Sunday Nights, die negers hebben geen lasers enzo nodig (toen ik er eens passeerde op weg naar mainstage stond er misschien 10 man op da podium )
dus dat kon ik nog enigzins begrijpen, maar dat in de armada-tent 5 strobo's omhooghingen en niet gebruikt werden, kan ik niet bij... Ook de lichten aan de 4 witte zuilen stonden kweetni hoe zacht en de witte achtergrond achter de dj-booth kon opgelicht worden met gewone lampen (wat vroeg op de dag af en toe werd gedaan maar 's avonds veel te weinig...), wat een ferm effect gaf (eventueel met verschillende kleuren zouden ook verschillende sferen tot uiting kunnen komen - bv rood voor harde platen, zacht blauw voor zachter werk)
Moesten ze mij de techniek en de tijd en geld geven... |
ja tijdens menno z'n set was "diene van de belichting" al naar huis of zo
Dus miss volgend jaar 2de shift voor u 
En bonzai tent, voor 2de dag kon het mij niks schelen, maar voor de zaterdag miste ik er soms toch wel wat effecten...(door die belichting achter de dj zijn 3/4 van m'n foto's niks waart ).
Tot zover het negatieve 
Voor de rest geen commentaar 
___________________
www.myspace.com/manuellesaux
www.manuellesaux.com
www.crystalclouds.com
|