|
| quote: | Originally posted by maxstradamus
Ja nie narzekam tylko sie smieje, do Guvernment nic nie mam poza tym ze potrafi byc zajebiscie duzo ludzi i nie mow ze na sashy i zabieli bylo az tak duzo miejsca...to ze ty znalazles miejsce na scenie za dj booth to sie ciesz na froncie wcale nie bylo tak wesolo...zeby dojsc do kibla to tez byla niezla misja |
nie chodzilo mi o scene...ale obok dj booth, po prawiej stronie przy wejsciu do Orange Room bylo w chuj miejsca. Ale wiem ze sa takie imprezy tez, gdzie naprawde nie mozna sie ruszyc.
|