___________________
London Loud | Sense.fm
Prog House | Tech House | Techno | Minimal
Mar-16-2006 00:30
InMyPlace**
tranceaddict
Registered: Nov 2005
Location: London, Canada
urodzona w warszawie ale mieszkam w kanadzie 16 lat. wracam na wakacje=))
woooooooooooooooo polski forum!!!!!!!!!!=))))))))
trance addicts unite:P
___________________
" We must become the change we want to see in the world" !!!!!!
Mar-16-2006 04:52
Dj Gracjan
Dance To My Beat
Registered: Jul 2001
Location: 519
quote:
Originally posted by InMyPlace**
urodzona w warszawie ale mieszkam w kanadzie 16 lat. wracam na wakacje=))
woooooooooooooooo polski forum!!!!!!!!!!=))))))))
trance addicts unite:P
ja tez juz w london mieszkam 16 lat
___________________
London Loud | Sense.fm
Prog House | Tech House | Techno | Minimal
Mar-16-2006 17:40
G.Lansberg
tranceaddict in training
Registered: Mar 2006
Location: Berlin
W tygodniu Berlin, w weekendy Szczecin... w większości
___________________
sui-side.com
Mar-17-2006 08:26
Piotro
Guest
Registered: Not Yet
Location:
quote:
Originally posted by G.Lansberg
W tygodniu Berlin, w weekendy Szczecin... w większości
hehe tez z Berlina, cool!
Mar-17-2006 10:21
G.Lansberg
tranceaddict in training
Registered: Mar 2006
Location: Berlin
Prenzlauer Berg (okolice S-Greifswalder Strasse), a Ty?
Może małe spotkanko? Wybierasz się może do Polar.TV na euphonicową imprezkę?
PS: GG: 5052149
___________________
sui-side.com
Mar-17-2006 10:25
Piotro
Guest
Registered: Not Yet
Location:
Wedding (okolice S-Gesundbrunnen) hehe, sorry mój polski nie jest zbyt dobry.
W Polar.tv bede na 100%.
Hmmm... jaki ja mam nummer gg
gg: 8901828
Mar-17-2006 10:36
mgoodwill
Junior tranceaddict
Registered: May 2005
Location: Chicago
"Debica, Debica piekna okolica..." z ktorej pochodze,
teraz jestem w Chicago, raz na jakis czas w Toronto.