|
| quote: | Originally posted by DJ Gerrit
Moslim? Een algemeen bekend feit is, "één kut moslim, verpest het voor de goede moslims". Dit is met alle dingen zo, helaas nu ook voor de moslims. Maar waar leg je de grens van een "kut" moslim. Is een moslim die zegt "gelukkig is theo dood" al een kut moslim?, en verpest die het dan voor de rest?
Ik wordt er langzamerhand echt scheitziek van al die discussie's, je hoeft maar ff te zappen en dan zie je alweer een paar van die "ik-wil-graag-belangrijk-zijn-dus-praat-ik-over-moslim" mensen. Dat cultuurtje van die mensen past gewoon niet hier in Nederland, jammer dat Nederland dit niet eerder gaten had.
Als je soms dingen hoort over die islam-geloof, echt triest, diep triest. Je gaat toch niet een meisje van 13 onthoofdden? Waar zit je dan met je verstand . En dan nog niet te spreken over de positie van de vrouw.....
Lang genoeg gelult over zon kansloze godsdienst. Mijn mening +b Islam (tenzij ze zich aan willen passen aan onze cultuur en die extreme prakteiken afschaffen) |
'die islam-geloof?' Wat verbergt u voor ons, Gerrit K?
Nee, ff serieus:
Tja, aanpassing... Zolang ze doen wat ze willen, en zich weigeren aan te passen (en dat is maar een bepaalde groep, voor alle duidelijkheid) staan ze bij mij niet echt hoog in het vaandel.
Feit is inderdaad wel dat één "kut-moslim" het voor de rest verpest. Maar ja, wees eens eerlijk: is dat bij Nederlanders niet precies hetzelfde?
Hoe dan ook, het zal een punt van discussie blijven tot één van beide partijen (moslims of Nederlanders) het licht ziet en met een oplossing komt.
Last edited by djxtension on Dec-05-2004 at 22:30
|