Become a part of the TranceAddict community!Frequently Asked Questions - Please read this if you haven'tSearch the forums
TranceAddict Forums > Local Scene Info / Discussion / EDM Event Listings > Europe > Europe - Belgium > 22-11-2003: Pay&Go Groove City, Kart Expo, Brussel
Pages (8): « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 »   Last Thread   Next Thread
Share
Author
Thread    Post A Reply
Tiger777
Pensionable tranceaddict



Registered: Dec 2002
Location: Ternat

neenee, want rolando was ons in de techno zaal aan het amuseren.


___________________

quote:
Originally posted by Push2005
Ik ben net terug begonnen met cassettes op te kopen... Die pitchcontrol is echt ongelofelijk !

Old Post Nov-23-2003 18:24  Belgium
Click Here to See the Profile for Tiger777 Click here to Send Tiger777 a Private Message Add Tiger777 to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
Mister_Michel
Supreme tranceaddict



Registered: Sep 2002
Location: Lennik - Belgium

quote:
Originally posted by Tiger777
nabistai weigerde hem te laten drinken van zijn pintje


Dat moest ge weeral vermelden zeker


Ik ga akkoord met de review, wel eventjes aan toevoegen dat het daar stikte van de pillen, ikzelf ben 1 keer pillen aangeboden, en die onvriendelijke man die er redelijk lang uitzag alsof hij mij wou kloppen, was ook nen pilleverkoper.


___________________
Beware of the red X:


Mhuhahahahahaha !!!!

Old Post Nov-23-2003 18:35  Belgium
Click Here to See the Profile for Mister_Michel Click here to Send Mister_Michel a Private Message Add Mister_Michel to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
Tiger777
Pensionable tranceaddict



Registered: Dec 2002
Location: Ternat

ja, da's waar.

Hehe, die 2e die vroeg:"acheter des pillules?" en onze beste nabistai wees naar mij, hij had het niet verstaan


___________________

quote:
Originally posted by Push2005
Ik ben net terug begonnen met cassettes op te kopen... Die pitchcontrol is echt ongelofelijk !

Old Post Nov-23-2003 18:42  Belgium
Click Here to See the Profile for Tiger777 Click here to Send Tiger777 a Private Message Add Tiger777 to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
Nabistai
WodkAddict



Registered: Sep 2002
Location:

quote:
Originally posted by Tiger777
ja, da's waar.

Hehe, die 2e die vroeg:"acheter des pillules?" en onze beste nabistai wees naar mij, hij had het niet verstaan


Ik had flischtules of zoiets verstaan

Ik dacht da diene iets deftig vroeg, ma ik had dien avond al mensen de weg naar groovecity getoont, en ne gast de weg naar den uitgang getoont. Ik dacht, genoeg is genoeg, nu mag die Tiger777 eens iets doen buiten de mensen achterdochtelijk aan te kijken en telkens proberen hun portefeuilles te pikken!


___________________
"I hated going to weddings. All the grandmas would poke me saying "You're next". They stopped that when I started doing it to them at funerals."

quote:
Het doel van een heel deel hier is niet over muziek te praten maar door zijn deelname aan discussies een zo groot mogelijk intellect proberen aan de dag te leggen en daarmee een rare vorm van zelfbevrediging in werking stellen. 'It's a strange world'

Old Post Nov-23-2003 19:40 
Click Here to See the Profile for Nabistai Click here to Send Nabistai a Private Message Add Nabistai to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
Tiger777
Pensionable tranceaddict



Registered: Dec 2002
Location: Ternat

quote:
Originally posted by Nabistai en telkens proberen hun portefeuilles te pikken!

Viel het zo op?


___________________

quote:
Originally posted by Push2005
Ik ben net terug begonnen met cassettes op te kopen... Die pitchcontrol is echt ongelofelijk !

Old Post Nov-23-2003 20:09  Belgium
Click Here to See the Profile for Tiger777 Click here to Send Tiger777 a Private Message Add Tiger777 to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
pooley
In Search Of ...



Registered: Apr 2003
Location: near Brussels

Ja ma, iedereen zat daar op de bollen / speed.
Wel lache gewoon, en kheb maar 1ne afgevoerd zien worden (om 12.00 al, goe bezig jongen!)

Ok ff verder dan.

Bob Sinclair was dus zoals ik zei super goe. Wa em draaide was echt de beste house tunes gewoon.
Wie na hem draaide wist ik niemeer, eigenlijk niet op gelet.
Ben dan is naar de techno zaal gegaan (mijn broer en zijn lief zijn ni echt techno fans) en daar wast vant zelfde.
Iedereen daar mega in form, en die inrichting vond ik ook fameus cool
Allé ik bedoel hoe den dj opgesteld stond met die laser derachter die constant bezig was .... zalig...

Ff gebleven en proberen een meiske van men klas te zoeken, maja, in zo"n massa beginnen zoeken, yea right useless maar da had ik telaat door

Terug naar de house area gegaan en daar wast ook nog super.

Mijn broer had last van zen rug en is tegen 3.00 naar huis vertrokken.
Ik kon nog met vrienden van hem mee en ben dus daar gebleven (hop verhuis naar de techno zaal) waar we gebleven zijn tot 5 ofzoiets, ni op men uur gekeken.
Weet niet wie er toen bezig was maar twas ook weeral supergoe. Ook daar had er iederen nog zin in en die massa was ni te stoppen.

Dus dan met die gasten weggegaan en gaan chillen bij iemand thuis.
Kstond voor men deur om 8.30 ofzo en direct mijne nest ingedoken tot 5.30

Kzal er volgend jaar zeker terug bijzijn !


___________________

Old Post Nov-23-2003 22:44  Belgium
Click Here to See the Profile for pooley Click here to Send pooley a Private Message Visit pooley's homepage! Add pooley to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
basd
progression



Registered: Jul 2002
Location: Somewhere nowhere

Ik ben er toch zeker wel geweest hoor!

Rond 20.00 de trein gepakt, zag er in het begin wel een klein beetje tegenop om helemaal in mijn eentje ernaartoe te gaan, maar dat was gelukkig snel over. Kwam al bij het instappen in de trein een groep van 10 jongens en meisjes tegen die ook naar Groove City gingen, beetje mee gepraat (ondanks dat ik bijna geen Frans spreek en zij amper Nederlands) en toen ze doorkregen dat ik de weg wist (kan je nagaan, wie is hier nou de Belg?) was het al gauw wel duidelijk dat ik maar met hen mee moest de rest van de avond.. Had ik uiteraard geen bezwaar tegen.

Na de trein, twee keer een bus en een stukje lopen (we zijn de massa gevolgd in plaats van mijn vooraf uitgekozen route te nemen) kwamen we bij het terrein. Na de 'controle' (wederom Belgie-style, zo doorlopen dus zonder gefouilleerd te worden) meteen de techno-zaal in gedoken. Daar de jas opgehangen en maar eens een mooi plekje in de zaal gezocht. Bij mijn Belgische vriendjes en vriendinnetjes kwamen meteen allerlei verboden middelen uit alle broekzakken en schoenen, zelf hield ik het maar bij Red Bull, wat overigens maar 2 euro was, echt top!

We kwamen binnen aan het einde van de set van Magnus, een duo bestaande uit CJ Bolland en Tom Barman. Van opwarmen was voorlopig even geen sprake, want het ging meteen behoorlijk hard. Geluid was wel goed, alleen aan de zijkanten een beetje delay, maar niks te klagen. Volume was ook goed, geen piep in de oren na afloop maar ook zeker niet te zacht. Magnus draaide dus zoals gezegd vrij hard, en het eerst echt vette moment was aan het einde van hun set, met CJ Bolland - The prophet. Had eigenlijk al wel verwacht dat ie gedraaid ging worden, en CJ stelde dan ook niet teleur.

Daarna was het de beurt aan C1 (de man van Intec Records). Vond dat zelf wat minder, hij bouwde rustig op, draaide wel okee maar niet echt iets om over naar huis te schrijven.. Uiteraard deed ie ook nog even een graai in de bak met Intec-releases.. Onder andere Pontapé was het resultaat.

Vervolgens Rolando. Die begon ongeveer zoals ik het verwacht had, vrij rustig, lekker diep, met mooie melodielijnen, echt een genot om naar te luisteren. Technisch trouwens ook perfect. Gelukkig bleef het allemaal ook erg dansbaar (dit in tegenstelling tot wat Richie H. bijvoorbeeld de laatste tijd zo nu en dan op de draaitafel legt). Voor mij een van de beste uurtjes van de avond. Het laatste deel van zijn set werd ingeluid met Aztec Mystic - Knight of the jaguar, echt werelds om die eindelijk eens live te horen. Het laatste half uur van Rolando (die helaas maar 1.5 uur had gekregen) gebruikte hij duidelijk om op te bouwen voor de volgende DJ. Vond het zelf een beetje jammer, want ik vond het eerste deel echt geweldig. Maar aan de andere kant hoort opbouwen er natuurlijk nu eenmaal bij.

De voorlaatste DJ van de avond was Dave Angel. Het was maar goed dat Rolando het tempo er alvast een beetje had ingebracht, want deze man ging hard tekeer. Lekker uptempo, goed voor een anderhalf uur lekker springen. Niets bijzonders overigens, maar zeker goed.

De laatste DJ van de avond was Luke Slater, een van de namen waarvoor ik naar dit feest was gekomen. Had hem nog nooit horen draaien, maar ik ben blij dat ik deze kans heb gepakt. Hij draaide echt heel lekker, speelde met het publiek, creeerde zeker in het tweede uur van zijn set breakdown na breakdown, echt een waardige afsluiter van de avond. Enkele platen die ik heb herkend: Mauro Picotto - New time new place (had ik nog niet live gehoord, was wel grappig), Umek - Gatex (mooiste moment van de avond samen met Knights of the jaguar) en Bryan Zentz - D-Clash.

Helaas was ook dit alweer veel te snel voorbij, en was het alweer tijd om naar huis te gaan. Dit keer via mijn van te voren uitgestippelde route, beviel mezelf wel een stukje beter. Op het station maar weer afscheid genomen van de groep waarmee ik opgetrokken ben deze avond, hopelijk kom ik ze een volgende keer weer tegen.

Vond de sfeer erg goed, niks geen vechtpartijen of ongeregeldheden gezien (daar kunnen de grote feesten in Nederland een voorbeeld aan nemen). Belgen zijn echt leuke mensen, veel mensen die een praatje met je maken (ook als je ze eigenlijk amper verstaat). Techno-zaal was wel goed gevuld maar zeker niet te vol, ook fijn.

Oh ja, er schijnen ook nog een house-zaal, een d'n'b-zaal en een chill-out geweest te zijn, ik heb ze alleen niet bekeken Was ook helemaal niet nodig.


___________________

d&b session 20090519
My take on... (various mixes planned, updated when I can be arsed)

Old Post Nov-24-2003 08:05  Netherlands
Click Here to See the Profile for basd Click here to Send basd a Private Message Add basd to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
pooley
In Search Of ...



Registered: Apr 2003
Location: near Brussels

Sweet nu kom i kdus te weten wie er waar draaide.
Tis me opgevallen dat ik niet meer zo kijk op namen, raar, als ze lekker draaien ist al goe genoeg voor mij.
Al ist Jef, de coiffeur van de slager zen vrouw of judge jules...


En onregelmatigheden ook ni echt gezien.
En ja die beveiliging was wel lachen, geen fouillage, geen overmacht aan flikken (die waren aangkondigd) of controle. Maar ze liepen overal in de zalen wel rond.

De weedgeur hing ook overal, iedereen zat gezellig zen jointje te roken => goeie; relaxte sfeer


___________________

Old Post Nov-24-2003 08:27  Belgium
Click Here to See the Profile for pooley Click here to Send pooley a Private Message Visit pooley's homepage! Add pooley to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
Mister_Michel
Supreme tranceaddict



Registered: Sep 2002
Location: Lennik - Belgium

Ik had basd gesmst ma twas ni goe aangekomen percies


___________________
Beware of the red X:


Mhuhahahahahaha !!!!

Old Post Nov-24-2003 15:31  Belgium
Click Here to See the Profile for Mister_Michel Click here to Send Mister_Michel a Private Message Add Mister_Michel to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
basd
progression



Registered: Jul 2002
Location: Somewhere nowhere

Nee ik heb niks ontvangen..

Maar goed, je zal je evengoed wel vermaakt hebben


___________________

d&b session 20090519
My take on... (various mixes planned, updated when I can be arsed)

Old Post Nov-24-2003 15:34  Netherlands
Click Here to See the Profile for basd Click here to Send basd a Private Message Add basd to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
Tiger777
Pensionable tranceaddict



Registered: Dec 2002
Location: Ternat

quote:
Originally posted by pooley
Ja ma, iedereen zat daar op de bollen / speed.
Wel lache gewoon, en kheb maar 1ne afgevoerd zien worden (om 12.00 al, goe bezig jongen!)


Amai nog niet... Djeezes, pillen overal. Als ge tussen het vuil op de grond keek kon ge kweeniehoeveel van die plastikskes zien en achter mij heb ik meerdere pillekes zien schuiven. Maar goed. Ik vond het een fijn feestje, tot volgend jaar!!


___________________

quote:
Originally posted by Push2005
Ik ben net terug begonnen met cassettes op te kopen... Die pitchcontrol is echt ongelofelijk !

Old Post Nov-24-2003 20:02  Belgium
Click Here to See the Profile for Tiger777 Click here to Send Tiger777 a Private Message Add Tiger777 to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message
pooley
In Search Of ...



Registered: Apr 2003
Location: near Brussels

Liquid


___________________

Old Post Nov-24-2003 20:23  Belgium
Click Here to See the Profile for pooley Click here to Send pooley a Private Message Visit pooley's homepage! Add pooley to your buddy list Report this Post Reply w/Quote Edit/Delete Message

TranceAddict Forums > Local Scene Info / Discussion / EDM Event Listings > Europe > Europe - Belgium > 22-11-2003: Pay&Go Groove City, Kart Expo, Brussel
Post New Thread    Post A Reply

Pages (8): « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 »  
Last Thread   Next Thread
Click here to listen to the sample!Pause playbackPlease ID This (From Marco v & Marcel woods liveset) [2004] [0]

Click here to listen to the sample!Pause playbackHardfloor - Soulful Spirit (Josh Wink remix) [2006]

Show Printable Version | Subscribe to this Thread
Forum Jump:

All times are GMT. The time now is 04:50.

Forum Rules:
You may not post new threads
You may not post replies
You may not edit your posts
HTML code is ON
vB code is ON
[IMG] code is ON
 
Search this Thread:

 
Contact Us - return to tranceaddict

Powered by: Trance Music & vBulletin Forums
Copyright ©2000-2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Privacy Statement / DMCA
Support TA!