|
Re: Re: Re: The Butterfly Effect
| quote: | Originally posted by Cosmic
Dat is echt overdreven, maar hij was wel goed ja. Je moet wel je hoofd erbij houden, maar het idee is grappig met dat tijdreizen.
Morgen naar Day after Tomorrow, lijkt me ook wel een gafe (popcorn)film. |
Wat nou overdreven man? SMAKEN VERSCHILLEN! 
| quote: | | Past mooi in t straatje van Reqieum For A Dream, Donnie Darko, The Butterfly Effect. Blijft Reqieum For A Dream toch wel me favo |
Jep, van dat soort films hou ik wel. Waarbij je na moet denken en niet alles zo standaard is. Maybe kunnen films als Fight Club en Memento hier ook bij, al vond ik de laatste niet sterk. Reqieum for a Dream moet ik snel nog maar een keer weer kijken.
Overigens vaag dat niemand een film als Spring, Summer, Fall, Winter...& Spring boeit, terwijl d'r toch een leuk stuk hier in de thread over staat.
Houdt dan echt niemand hier van de filmhuisfilms, films die dieper gaan dan een simpel verhaaltje dat de wereld vergaat of iedereen wordt afgeknald??
Oh, en gisteren GO gezien, dies ook wel vet. Over drugdealende jongeren & wat houseparties. Cool 
___________________
"Life is all about choices & respect"
|