 |
|
|
|
 |
Miss Proximus
titelloos

Registered: Mar 2001
Location: Block II, Cell 13
|
|
|
Jul-15-2002 10:23
|
|
|
 |
 |
tijs08
a.k.a Dj Teagle

Registered: Feb 2001
Location: Rotterdam (Posse), Holland
|
|
|
Jul-15-2002 11:20
|
|
|
 |
 |
|
 |
 |
|
 |
 |
hamburgerboefje
Senior tranceaddict

Registered: Nov 2001
Location: Venlo --> Holland
|
|
|
Wat ik van Sensation "Black??" vond? Michel de Hey begon lekker naar mijn mening. Goed opwarmertje met leuke techno plaatjes erin. Toen Marco V, zeer strak aangekondigt door al dat vuurwerk, die knallers en die horror geluiden. Nadat meneer de Hey zijn plicht had gedaan door fatsoenlijk opbouwend te draaien deed Marco V eigenlijk precies hetzelfde. Erg softe techno over het algemeen en een paar eigen afgezaagde hitjes tussendoor, zeer jammer maar het maakte toch niks uit want Chris L. en de rest zouden het wel goedmaken. Na alweer voor de zoveelste keer dat Sensation deuntje te hebben gehoord was het dus de beurt aan Chris L. Pfffff volgens mij is hij op de loveparade door zo'n geile Heino in zijn kont genaait en vond hij het nog lekker ook, wat een homo muziek draaide die gast zeg. Ik vond het gewoon mega terrecht dat hij massaal uit werd gefloten, net goed!! Toen kwam de bevrijding..de megamix hahaha. Eindelijk eens een beetje stuiterbare muziek tussendoor en volgens mij ging de volumeknop ook verder openstaan..? Toen was Picotto die hopelijk wel geleerd heeft van die megamix aan de beurt. Teringgggg Na alweer de zoveelste horror aankondiging met leuke krijsgeluiden enzo d8 ik he he eindlijk wordt het dan echt stampen. Wat doet vriend Mauro?? Weer hetzelfde als alle andere Dj's, OPBOUWEN!! Chris L. en Picotto waren op innercity goed bezig met hun goede en harde techno, maar dit was gewoon te erg voor woorden. Ze voelden het publiek voor geen meter aan en ik vond de projecties en die beelden van oude horror films erg tegenstrijdig met de muziek. Als ze die beelden bij een Thunderdome feest laten zien oke maar het paste gewoon totaal niet bij de muziek. Je ziet hoe iemand op wordt geblazen op een electrische stoel en je hoort van die slome op club lijkende techno. erg erg slecht...Dana mijn heldin van de avond/ochtend kon gelukkig nog een beetje mensen aan het stampen krijgen, maar het was alweer licht en de sfeer was ook al minder geworden.
Conclusie: De tribunes in de Arena zaten akelig vol met teleurgestelde mensen. De prijzen waren schandalig hoog. Je betaalde geloof ik 2 euro voor een bekertje water waar je een uur over deed om open te krijgen, en vervolgens na 2 slokken alweer leeg was! De muziek was verreweg van hard, ik geloof zelfs dat Chris L. een club tot deephouse achtige plaat heeft gedraaid?!!?!?!? Dit feest was achteraf bekeken wel de moeite waard maar het geld niet...
|
|
Jul-15-2002 18:09
|
|
|
 |
 |
Vinyl Boy
Supreme tranceaddict

Registered: Mar 2001
Location: The Hague
|
|
|
Ik kwam binne om uurtje of 12, vandaar dus dat ik Michel gemist had. Metro's en trams doe ik dus ook niet meer aan, altijd dat w8en, schiet nie op. Maar goed, iedereen dus in het zwart, ik d8 dat dat wel mee zou vallen, had dan ook als 1 van de weinigen niks zwarts aan. Maar goed, Marco V stond lekker zijn ding te doen, ik vond vooral die mix van energy 52 wel vet, leuk om die plaat weer eens te horen. Chris liebing draaide niet zozeer hard geloofik, maar wel relaxt, gewoon goed. Mauro was zoals ik al zei niet superhard ofzo, beetje monotoon, maar het ging wel allemaal supersnel voorbij (dan moet het wel goed zijn geweest). Na Mauro kregen we Dana en die vond ik ook wel vet draaien, af en toe zo een vette harde tune erdoor, iedereen uit z'n dak!
Het jammere vond k alleen dat (zoals iemand al zei tegen me) iedereen uit z'n dak ging op die sensation tune tussen de dj's door. Laat dit nou net het enige trance deuntje van de hele avond zijn...ga dan naar sensation white denk ik dan. Die megamix zelfde verhaal, ook beetje trancy, maar daarom niet minder cool ofzo. En zij die schreven dat alleen de megamix cool was (ik denk aan een Optimus; waren de kaarten voor sensation white uitverkocht toen jij wilde gaan? Dus dan maar een black ticket?)
Je moet er gewoon ook zelf wat van maken natuurlijk op zo een avond, als je alleen maar kijkt naar wat zuigt, is het een kutfeest ja. Maar als je gewoon lekker je ding doet, word het vanzelf wel goed. En een dj uitfluiten vind ik persoonlijk gewoon zielig, als je alleen maar naar een party komt met 1 idee: ik wil alleen die muziek horen die ik leuk vind, dan kan het idd tegenvallen, keyword: aanpassen!
___________________
Imtheochaidh soir is siar A dtainig ariamh An ghealach is an ghrian Fol lol the doh fol the day Fol the day fol the day Imtheochaidh an ghealach's an ghrian An Daoine og is a chail 'na dhiadh Fol lol the doh fol the day Fol the day fol the day Fol lol the doh fol the day Fol the day fol the day Imtheochaidh a dtainig ariamh an duine og is a chail ne dhiadh Fol lol the doh fol the day Fol the day fol the day
|
|
Jul-15-2002 18:38
|
|
|
 |
 |
Emphelator
tranceaddict
Registered: Jul 2002
Location: Lekkerkerk, The Netherlandz
|
|
|
| quote: | | Originally posted by Vinyl Boy , ook beetje En een dj uitfluiten vind ik persoonlijk gewoon zielig, als je alleen maar naar een party komt met 1 idee: ik wil alleen die muziek horen die ik leuk vind, dan kan het idd tegenvallen, keyword: aanpassen! |
Mmmm, je hebt daar wel een punt maar als je echt Trance fan bent, probeer je dan maar es aan te passen aan de muziekstyle R&B, sorry, maar dat kan ik dus echt niet.
En dat mensen DJ's uitfluiten is idd belachelijk, zo'n iemand doet ook zijn best en ja, hoe wil je dan alle 40.000 man tevreden stellen?
Hij heeft het waarschijnlijk gewoon verkeerd ingeschat of voelde het publiek niet genoeg aan.
|
|
Jul-15-2002 21:07
|
|
|
 |
All times are GMT. The time now is 00:07.
Forum Rules:
You may not post new threads
You may not post replies
You may not edit your posts
|
HTML code is ON
vB code is ON
[IMG] code is ON
|
|
|
|
|
|
Contact Us - return to tranceaddict
Powered by: Trance Music & vBulletin Forums
Copyright ©2000-2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Privacy Statement / DMCA
|