|
| quote: | Originally posted by AusaJpl
urodzony w bydgoszczy... mieszkam rowniez w bdg ;] |
no ja nie daleko od kolegi
Chełmno
tu mieszkam
pozdrawiam
ps. ZyGa jaki ten wiat mały 
___________________
Qui bibit, dormit, qui dormit non peccat, qui non peccat sanctus est. Ergo: gui bibit sanctus est. (Kto pije spi, kto spi - nie grzeszy, kto nie grzeszy -swietym jest. A wiec kto pije jest swietym.)
|