Originally posted by Optimus
wat jammer nou Mail ze anders ff ghehehe
sl3t!
Feb-02-2003 18:06
T.H.C.
Supreme tranceaddict
Registered: Jan 2002
Location: Nederland, E'de
quote:
Originally posted by New Wave
...
Het was inderdaad wel een leuk en super gezellig feestje!
Maar volgende keer moeten zeb iets meer progressive met techno-invloeden draaien.
Ja idd dit heb ik meer mensen horen zeggen, er zat op een gegeven moment wel een lekkere opbouw in maar het dutte daarna weer helemaal in, was wel jammer vond ik. Quintin was nog wel lekker aan het einde.
Over het algemeen wel heel goed kunnen vermaken.
Feb-02-2003 20:30
franzelare
Flock you!!
Registered: Mar 2002
Location: amersfoort
nou jammer dat ik niet kon komen zo te hooren!
maar ff snel mijn verhaal. Ik zat dus bij johan en iris thuis en we zouden gezellig met zijn alle naar zwollywood gaan. toe johan berthe van het station ging halen stond hij al achterste voren op de weg omdat het zo glad was! er lag 10cm sneeuw in utrecht!!!
Hij vond het niet verantwoord om te gaan en gelijk had hij!
dus toen besloot ik maar met de trein te gaan van 10 uur richting deventer. toen ik in utrecht op het station kwam stond de hele hal vol met mensen en de treinen die op het bord stonden was allemaal de vertrektijd onbekend van omdat er gewoon geen trein op utrecht cs te bekennen was!
Ik zou het dus nooit halen om om 10.45 in deventer te zijn waar beckham mij op zou pikken, en ik vroeg me af of ik zelf nog in enschede kon komen
Toen ben ik maar weer terug gegaan naar johan en iris en hebben we het daar maar even gezellig gemaakt en zijn berthe, iris cathelijne, rene en ik in utrecht uit geweest. wat gelukkig ook nog bere gezellig was!!!
___________________
Ga eens dood!
Feb-03-2003 08:33
Bouma-Bros
Global Clubbing
Registered: Apr 2001
Location: Holland
[QUOTE]Originally posted by SnuggLe
Sander dacht ik vd BoumaBros
Dat was Sido LUL!
Ik heb me super vermaakt daar in het Zwolse. Hele goede sfeer en lekker de ruimte om te dansen zoals al eerder gezegd werd. De set van Sander was gewoon goed. Technisch niks op aan te merken, soms in mijn ogen een beetje montoon, maar wel veel originele plaatjes voorbij horen komen. Ik had iets meer melodieuzere progressive verwacht van Sander, maar toch was het een set die bleef boeien!
Wie zou toch die special guest worden in The Q op 1 maart naast Lemon 8??????
Sido
Feb-03-2003 13:21
SnuggLe
drs. Betweter
Registered: Mar 2001
Location: Den Haag, Hakkuh!
quote:
Originally posted by Bouma-Bros
[QUOTE]Originally posted by SnuggLe
Sander dacht ik vd BoumaBros
Dat was Sido LUL!
Wie zou toch die special guest worden in The Q op 1 maart naast Lemon 8??????
Sido
Sorry Sorry sorry sorry sorry sorry sorry sorry sorry sorry sorry sorry sorry sorry sorry sorry sorry sorry sorry sorry sorry sorry sorry sorry sorry sorry sorry sorry sorry !! Ik wist het niet helemaal zeker meer
Ik hoorde dat Remy die special guest gaat worden!
___________________
"Life is all about choices & respect"
Feb-03-2003 16:28
magrec
Kleinenberg addict
Registered: Mar 2001
Location: holland
Hehe heel leuk feestje.
Wel grappig zo om te horen dat sommigen het te soft vonden en dat anderen het weer te hard vonden. hehe.
Grtz harmen *verdorie bouma-bros gemist*
*die vanaf nu 21 is hehe hmm maar goed dat ik op de GL stond )
___________________
Tiësto is Walt Disney Dance. Thematische Pretparkhouse voor avondvullend amusement.
Feb-04-2003 12:47
basd
progression
Registered: Jul 2002
Location: Somewhere nowhere
quote:
Originally posted by Bouma-Bros
Wie zou toch die special guest worden in The Q op 1 maart naast Lemon 8??????
Nou ja, ik denk het niet maar John Digweed schijnt dus in Nederland te zijn 1 maart...