|
e tare misto! Nota 10! ce ai folosit ? De abia acuma incep si eu a invat despre mixin rahaturi din astea. Am niste intrebari pt tine daca poti sa ma ajuti. dami un mesaj pe yahoo: alexandru2000 sau msn [email protected]
Mersi Mult
Last edited by Meph on Jan-26-2007 at 21:34
|