|
ID&T krijgt 3 daags festival 'voor jeugdig publiek'......
|
View this Thread in Original format
| SnuggLe |
Oke, zet maar vast in je agenda:
ID&T krijgt driedaags festival
Kort maar krachtig maakte ID-T gister bekend op hun website dat er een meerdaags festival zit aan te komen. Veel kunnen ze er nog niet over zeggen, maar er gaat gekampeerd worden!
In 2003 was er werkelijk een overkill aan festivals. Binnen, buiten, 1 dag, 2 dagen, 10.000 bezoekers of 90.000. Dit jaar lijkt de mode het meerdaagse festival te worden. ID-T maakte gister kort maar krachtig op hun website bekend dat er deze zomer een nieuw meerdaags festival bij komt. Haal je tent maar van zolder want er gaat ook gekampeerd worden.
Waarom een dag feesten als dat ook drie dagen kan. Meer organisaties lopen met het idee van een meerdaags festival rond. UDC bijvoorbeeld maakte vorig jaar bekend met een meerdaags event te komen in verband met hun 10-jarig bestaan in 2004. Zij zijn alleen nog druk aan het onderhandelen met de gemeente Velsen om van Dance Valley dit jaar een twee dagen durend kampeerfestival te maken.
Dankzij de vergunning, die de gemeente Dronten reeds heeft afgegeven aan ID-T, lijkt het nieuwe driedaags dancefestival op het Six Flags-terrein in Biddinghuizen een feit. Dit is inclusief kampeermogelijkheid op 11,12 en 13 juni van dit jaar. Het schijnt een festival voor jeugdig publiek te worden.
Lijkt me ontzettend vet! Beetje kamperen etc erbij! Maar een Mysteryland EN dit samen? Apart! En dan ook nog wat weken erna 2x Sensation en ervoor Pleasuredome... Hoe bedoel je 'overkill'??? Ik ben benieuwd. Vooral die laatste zin: schijnt een feest voor jeugdig publiek te worden.
Jeugdig als in....... ???????? |
|
|
| magrec |
| Breezah feestje :D |
|
|
| Ding Chavez |
| quote: | Originally posted by SnuggLe
Jeugdig als in....... ???????? |
Gigi komt!!! :eyespop: :haha:
Nee, ik zou ook niet weten wat ze ermee bedoelen. Pinkpop en Lowlands bv zijn ook niet voor ouderen en de gemiddelde leeftijd op sommige ID&T feesten gaat ook al richting de 17 (in overdreven zin dan ;)). Als het nog jeugdiger moet kunnen we K3 wel verwelkomen met een paar dance remixjes ofzo? |
|
|
| SnuggLe |
Ben ff wat 'research' gaan doen, dit stond op 3voor12:
Terwijl UDC nog met de gemeente Velsen zit te kibbelen over het plan om van Dance Valley dit jaar een twee dagen durend kampeerfestival te maken, komt ID&T alvast met een gloednieuw driedaags dancefestival op het Six Flags-terrein in Biddinghuizen. Dat blijkt uit de vergunning die gemeente Dronten heeft afgegeven. ID&T heeft toestemming gekregen voor het organiseren van een meerdaags evenement inclusief kampeermogelijkheid op 11,12 en 13 juni van dit jaar.
Volgens ingewijden richt het dancefestival zich op een jeugdig publiek en zou het Kids World gaan heten. Sander Groet van ID&T wil er nog niks over loslaten: “Over een paar dagen start de promotiecampagne. Dan maken we alles bekend.”
ID&T heeft ook geprobeerd haar festival Mystery Land uit te breiden en om te vormen naar een meerdaags kampeerfestival. De gemeente Haarlemmermeer gaf wel toestemming om het aantal bezoekers op te rekken tot 50.000, maar wilde geen vergunning geven voor een camping.
bron: 3voor12.nl
KIDS WORLD?????
WHOEHAHAHAHAHAHAHAHA! :)
Dadelijk komt er ECHT nog een volksdanstent op Mysteryland :D :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :haha: :rolleyes: :rolleyes: |
|
|
| jp |
| ID+T is helemaal de weg kwijt. Dit gaat allemaal ten koste van hun core-business :mad: |
|
|
| splendor |
| ja allemaal wel leuk van id&t enzo, die nieuwe dingen die ze aan het proberen zijn maar waarom doen ze dat metteen zo massive, probeer het eerst gewoon in het klein uit.. dan zul je zien dat het niets is :D |
|
|
| moogwai |
| Hmmn??? Wazige bedoeling, net als met Pleasuredome. Als ID&T nou eens wat meer concrete informatie zou posten... |
|
|
| Eye-Riz |
even spammen hoor, aangezien niet iedereen elke thread leest, en daardoor veel oelewappers niet op de hoogte zijn denk ik:
zaterdag 28 feb is er een leuke party in Utrecht, met Verdine Bel, Leander, Eye-Riz, RV & Misja Helsloot. Entree is maar 5 euro, drinken kost geen drol en het duurt tot 7 uur. Dus geen gezeik met vervoer, je pakt gewoon de eerste bus terug :) Of later, hihihi!
Voor meer info, vraag New Wave om info (ik weet de site niet uit mijn hoofd) |
|
|
| SnuggLe |
Oke, meer nieuws:
Terwijl UDC nog met de gemeente Velsen zit te kibbelen over het plan om van Dance Valley dit jaar een twee dagen durend kampeerfestival te maken, komt ID&T alvast met een gloednieuw driedaags festival op het Six Flags-terrein in Biddinghuizen. Onder de naam NJOY wil ID&T op 11,12 en 13 juni een danceversie van Lowlands neerzetten. Dat betekent dat het evenement niet alleen dance acts zal aanbieden, maar ook activiteiten op sport en game-gebied en ook theater- en filmvoorstellingen gaat tonen.
Het festival zal naast weekendtickets ook dagtickets voor de zaterdag en zondag aanbieden. Sander Groet van ID&T wil zelf nog niks over het festival loslaten: "Over een paar dagen start de promotiecampagne. Dan maken we alles bekend."
ID&T heeft ook geprobeerd haar festival Mystery Land uit te breiden en om te vormen naar een meerdaags kampeerfestival. De gemeente Haarlemmermeer gaf wel toestemming om het aantal bezoekers op te rekken tot 50.000, maar wilde geen vergunning geven voor een camping.
Het heet dus NJOY, en het is op 11 12 en 13 juni.
Ben benieuwd!!! |
|
|
| Raymond |
| Duncan heeft een kind en meteen moet ID-T iets voor kinderen gaan organiseren. Wordt wel een hele dure oppas :D |
|
|
| eieregooie |
| NJOY sja... het klinkt wel een beetje kinderachtig... |
|
|
| arjen |
| wel een beetje vroeg.. eigenlijk zou ik dan nog geen vakantie hebben en het is natuurlijk ook op een doordeweekse dag erbij dat wordt waarschijnlij dus een mindere dag...:conf: |
|
|
|
|