return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Local Scene Info / Discussion / EDM Event Listings > Europe > Europe - Holland

 
Nieuwe programmering The Power Zone
View this Thread in Original format
Tim81
Saturdays will never be the same again at The Power Zone!

Het afgelopen jaar zijn er al enkele try-outs geweest op zaterdagen en die zijn stuk voor stuk een succes geworden. Zo was er in december 2003 een zaterdag met Tiesto, Cor Fijneman, Montana, Marnix, Brian S & Victor Coral en in mei 2004 met Sasha (UK), Sander Kleinenberg, Stef Vrolijk & Matthew Dekay. Daarbij komt nog zaterdag 21 augustus aanstaande de eerste ID-T Radio presents met een exclusieve 3-uurs set van Paul van Dyk.

Wat je kunt verwachten per september in The Power Zone:

De eerste zaterdag van de maand wordt gehost door Dj Gizmo met zijn monthly residence: `Harder’. Voor de liefhebbers van de stevigere house, oldschool en hardstyle, staan voor de eerste editie op zaterdag 4 september de volgende dj’s geprogrammeerd: Gizmo, Lady Dana, Buzz Fuzz , Champ-E-on, Yoda, Bartello en MC da mouth of Madness.

De tweede zaterdag van de maand is een bi monthly residence van de bij Techno liefhebbers hoog aangeschreven organisaties: Rockit & Xcess. Zaterdag 11 september gaan zij van start met Benny Rodriquez, Funk D’void en Technasia set by Charles Siegling.

De derde zaterdag zal worden ingevuld door verschillende organisaties met op 18 september Crash London. De tijden van Manfred Langer herleven voor gay and gayfriendly people met dj’s Mausse (Las Palmas) en Paul Harron (Crash London).

De laatste zaterdag van de maand is een monthly residence weggelegd voor ID&T met ID&T radio presents. De eerste editie zaterdag 25 september is `Slice’ met Lucien Foort, Gene Ferris en Victor Coral. Elke laatste zaterdag van de maand zal ID&T Radio een ander programma presenteren, gepland staat o.a , Hey Tech met o.a Michel de Hey, Lift off met o.a Johan Gielen, State of Trance met Armin van Buuren, Channel4 met o.a Chuckie en True Housemusic met o.a Ricky Rivaro.

De hele internationale dj top 100 zal dit en volgend jaar de revue passeren in The Power Zone.

Voor meer info check www.thepowerzone.nl
----------------------------------------

Vooral die laatste opmerking klinkt veelbelovend!! Powerzone blijft in ieder geval een aardige tent om heen te gaan. Ze mogen van mij inderdaad vaker avonden zoals destijds met Tiesto, Montana en Cor Fijneman of die met Sasha en Sander Kleinenberg organiseren! Afwachten of ze hun 'grote mond' waar kunnen maken...
jp
Het geluid is daar wel kut :whip:

Voor de rest niks te klagen :toocool:
Matthijs
quote:
Originally posted by Tim81


De hele internationale dj top 100 zal dit en volgend jaar de revue passeren in The Power Zone.

Afwachten of ze hun 'grote mond' waar kunnen maken...


Nou inderdaad een grote mond hebben ze zeker, maar als ze er echt in slagen een aantal (ALLE is wel heel erg overdreven) grote DJ's naar hun club te halen ga ik er ook maar eens een kijkje nemen.
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
 
Privacy Statement