|
Accomodations
|
View this Thread in Original format
| Maciej |
HI!!!!
I'm going on a coop workterm in Regensburg, for Siemens VDO.
DOes anyone know of any student apartments there?
DANKE!!!! |
|
|
| Piotro |
Dzien Dobry Panie Macieju ;)
Ja nie jestem z Regensburg, ale napewno ktos tobie tutaj pomorze, hehe |
|
|
| Maciej |
CZESSSC PIOTRRRUS!!
Yea, I hope so,
Dzieki, zobaczymy, jak na razie to nie zabardzo mi idzie dogadac sie po Niemecku...Ale chyba jak tam po zyje przez pare miesecy to bede musial :P |
|
|
| DJ NGE |
hej piotro... nie wiedzialem ze umiesz mowic po polsku! :)
@maciej: niestety nie moge ci pomoc... :-/ |
|
|
| Piotro |
| quote: | Originally posted by Maciej
Dzieki, zobaczymy, jak na razie to nie zabardzo mi idzie dogadac sie po Niemecku...Ale chyba jak tam po zyje przez pare miesecy to bede musial :P |
Niemiecki nie jest trudny. Jak bedzies musial gadacz po niemiecku to sie bardzo szybko na uczys... Ja po Polsku juz nie umnie piszac :rolleyes:
| quote: | Originally posted by DJ NGE
hej piotro... nie wiedzialem ze umiesz mowic po polsku!
|
hehe... a ja nie wiedzialem ze ty tez mowic po polsku! ;) Jak dlugo juz mieszaksz w Germany? :toothless
Ja musze wieczej piszac po polsku... wszystko zapomialem |
|
|
| dEEkAy |
| zyczę móc rozumiec co crap :p |
|
|
| DJ NGE |
| quote: | Originally posted by Piotro
Niemiecki nie jest trudny. Jak bedzies musial gadacz po niemiecku to sie bardzo szybko na uczys... Ja po Polsku juz nie umnie piszac :rolleyes: |
widac, bo to sie pisze "pisac" :p :toothless
| quote: | hehe... a ja nie wiedzialem ze ty tez mowic po polsku! ;) Jak dlugo juz mieszaksz w Germany? :toothless
Ja musze wieczej piszac po polsku... wszystko zapomialem |
ja mieszkam od poczatku w niemczech, ale moje rodzice sa z polski i moj brat tez tam sie urodzil. moja mama jest z warszawy a moj tata z zielonej gory.
ja sie pisanie po polsku jakies 8 lat temu sam nauczylem... jak bym byl czesciej w gadu gadu (taki polski icq) i bym tam gadal z cousynkami i z cousynami to bym to teraz mogl szybciej pisac... ;)
a jak u ciebie? jak dlugo juz w niemczech? |
|
|
| TomVetch |
| Hmmm...hab wohl gestern doch zuviel gesoffen...irgendwie sind hier alle Buchstaben so komisch verdreht... :rolleyes: :toothless |
|
|
| Piotro |
| quote: | Originally posted by DJ NGE
a jak u ciebie? jak dlugo juz w niemczech? |
Ja mieszkam od 1988 w Berline. Mialem 8 lat jak wyjechalem do Berlina. Mieszkam tam kolo Slupska, takie male gniazdo :toothless
Na gadu gadu tez pare razy bylem, ale nie mam teraz czasu na to ;) No, ale bede chyba musial wieczej pisac po polsku. Hehe, spam po Polsku :crazy: :tongue3 |
|
|
| DJ NGE |
| quote: | Originally posted by TomVetch
Hmmm...hab wohl gestern doch zuviel gesoffen...irgendwie sind hier alle Buchstaben so komisch verdreht... :rolleyes: :toothless |
L :toothless L
| quote: | Originally posted by Piotro
Ja mieszkam od 1988 w Berline. Mialem 8 lat jak wyjechalem do Berlina. Mieszkam tam kolo Slupska, takie male gniazdo :toothless
Na gadu gadu tez pare razy bylem, ale nie mam teraz czasu na to ;) No, ale bede chyba musial wieczej pisac po polsku. Hehe, spam po Polsku :crazy: :tongue3 |
88 ja mialem 4 lat... a gdzie mieszkales w polsce?
tak samo mi idze... i tak juz mam icq, msn i aim a w gadu gadu zawsze tak dlugo potrzebuje do pisania... w regule jestem tylko w gadu gadu jak tak w niczym innym nie jestem :D
spam po polsku? mhmm, dobry pomisl :toothless |
|
|
| Piotro |
| Bytów sie nazywa to gniazdo gdzie miskalem. Jestem ale nadal czesto tam. |
|
|
|
|