return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Local Scene Info / Discussion / EDM Event Listings > Europe > Europe - Germany

Pages: [1] 2 
Accomodations
View this Thread in Original format
Maciej
HI!!!!

I'm going on a coop workterm in Regensburg, for Siemens VDO.

DOes anyone know of any student apartments there?

DANKE!!!!
Piotro
Dzien Dobry Panie Macieju ;)

Ja nie jestem z Regensburg, ale napewno ktos tobie tutaj pomorze, hehe
Maciej
CZESSSC PIOTRRRUS!!


Yea, I hope so,

Dzieki, zobaczymy, jak na razie to nie zabardzo mi idzie dogadac sie po Niemecku...Ale chyba jak tam po zyje przez pare miesecy to bede musial :P
DJ NGE
hej piotro... nie wiedzialem ze umiesz mowic po polsku! :)

@maciej: niestety nie moge ci pomoc... :-/
AndiH
Regensburg based information server Rekiss (http://www.rekiss.de/ueberleben/uel_wohnen.php) has a few good links if you speak german.
Piotro
quote:
Originally posted by Maciej
Dzieki, zobaczymy, jak na razie to nie zabardzo mi idzie dogadac sie po Niemecku...Ale chyba jak tam po zyje przez pare miesecy to bede musial :P


Niemiecki nie jest trudny. Jak bedzies musial gadacz po niemiecku to sie bardzo szybko na uczys... Ja po Polsku juz nie umnie piszac :rolleyes:

quote:
Originally posted by DJ NGE
hej piotro... nie wiedzialem ze umiesz mowic po polsku!


hehe... a ja nie wiedzialem ze ty tez mowic po polsku! ;) Jak dlugo juz mieszaksz w Germany? :toothless

Ja musze wieczej piszac po polsku... wszystko zapomialem
dEEkAy
zyczę móc rozumiec co crap :p
DJ NGE
quote:
Originally posted by Piotro
Niemiecki nie jest trudny. Jak bedzies musial gadacz po niemiecku to sie bardzo szybko na uczys... Ja po Polsku juz nie umnie piszac :rolleyes:

widac, bo to sie pisze "pisac" :p :toothless



quote:
hehe... a ja nie wiedzialem ze ty tez mowic po polsku! ;) Jak dlugo juz mieszaksz w Germany? :toothless

Ja musze wieczej piszac po polsku... wszystko zapomialem

ja mieszkam od poczatku w niemczech, ale moje rodzice sa z polski i moj brat tez tam sie urodzil. moja mama jest z warszawy a moj tata z zielonej gory.

ja sie pisanie po polsku jakies 8 lat temu sam nauczylem... jak bym byl czesciej w gadu gadu (taki polski icq) i bym tam gadal z cousynkami i z cousynami to bym to teraz mogl szybciej pisac... ;)

a jak u ciebie? jak dlugo juz w niemczech?
TomVetch
Hmmm...hab wohl gestern doch zuviel gesoffen...irgendwie sind hier alle Buchstaben so komisch verdreht... :rolleyes: :toothless
Piotro
quote:
Originally posted by DJ NGE
a jak u ciebie? jak dlugo juz w niemczech?


Ja mieszkam od 1988 w Berline. Mialem 8 lat jak wyjechalem do Berlina. Mieszkam tam kolo Slupska, takie male gniazdo :toothless

Na gadu gadu tez pare razy bylem, ale nie mam teraz czasu na to ;) No, ale bede chyba musial wieczej pisac po polsku. Hehe, spam po Polsku :crazy: :tongue3

DJ NGE
quote:
Originally posted by TomVetch
Hmmm...hab wohl gestern doch zuviel gesoffen...irgendwie sind hier alle Buchstaben so komisch verdreht... :rolleyes: :toothless

L :toothless L

quote:
Originally posted by Piotro
Ja mieszkam od 1988 w Berline. Mialem 8 lat jak wyjechalem do Berlina. Mieszkam tam kolo Slupska, takie male gniazdo :toothless

Na gadu gadu tez pare razy bylem, ale nie mam teraz czasu na to ;) No, ale bede chyba musial wieczej pisac po polsku. Hehe, spam po Polsku :crazy: :tongue3

88 ja mialem 4 lat... a gdzie mieszkales w polsce?

tak samo mi idze... i tak juz mam icq, msn i aim a w gadu gadu zawsze tak dlugo potrzebuje do pisania... w regule jestem tylko w gadu gadu jak tak w niczym innym nie jestem :D

spam po polsku? mhmm, dobry pomisl :toothless
Piotro
Bytów sie nazywa to gniazdo gdzie miskalem. Jestem ale nadal czesto tam.
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: [1] 2 
Privacy Statement