return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: [1] 2 3 
jaka muze lubisz?
View this Thread in Original format
Dj XtReMe
ja kocham trance, prog. trance, hard trance, hardstyle, acid techno, techno, hardhouse, psy trance, drum and bass, jungle, house, prog. house, tech-trance.....hmmm chyba wszystko

nie nawidze hardcore ani ambient

i spin trance only
dazlee
wszystko tylko nie hands up :whip:
Dj XtReMe
hands up? co to jest?
dazlee
dj rocco,cascada itd.
dobra przesadzilem ze porownalem to z muzyka :P
stren
ja slucham house w roznych odmianach troche minimal techno, poza EDM to rock, metal, alternative i mnostwo innych rzeczy.
Dj XtReMe
quote:
Originally posted by dazlee
dj rocco,cascada itd.
dobra przesadzilem ze porownalem to z muzyka :P


to jest dance/hard dance......cuz everytime we touch.....zartuje dont get mad :tongue2 :haha:
Fearless One
ja to tak na dobrą sprawę to wszystkoz dość szeroko pojętej elektroniki... raczej bez ograniczeń (może nie do końca bo d'n'b nie słucham)... ale głównie progresywne hausy...
infinity HiGH
rozne rodzaje house (tech, tribal, progressive, deep, itd)...downtempo, troche breaks, ambient...w sumie duzo elektroniki, ale zero trance.

No i underground hip hop. Troche rock/metal, ale ostatnio bardzo malo.
Hanki
U mnie progressive house, progressive trance, trochę electro i minimali, uplifting trance i czasem dla relaxu deep house i ambienty. :)
marcooz
disko polo :toothless

Dj XtReMe
:haha:

zajebiscie
stren
quote:
Originally posted by marcooz
disko polo :toothless


to jak lubisz elektronika i disko polo to może to ci sie spodoba

[[ LINK REMOVED ]]
:)
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: [1] 2 3 
Privacy Statement