|
jaka muze lubisz?
|
View this Thread in Original format
| Dj XtReMe |
ja kocham trance, prog. trance, hard trance, hardstyle, acid techno, techno, hardhouse, psy trance, drum and bass, jungle, house, prog. house, tech-trance.....hmmm chyba wszystko
nie nawidze hardcore ani ambient
i spin trance only |
|
|
| dazlee |
| wszystko tylko nie hands up :whip: |
|
|
| Dj XtReMe |
| hands up? co to jest? |
|
|
| dazlee |
dj rocco,cascada itd.
dobra przesadzilem ze porownalem to z muzyka :P |
|
|
| stren |
| ja slucham house w roznych odmianach troche minimal techno, poza EDM to rock, metal, alternative i mnostwo innych rzeczy. |
|
|
| Dj XtReMe |
| quote: | Originally posted by dazlee
dj rocco,cascada itd.
dobra przesadzilem ze porownalem to z muzyka :P |
to jest dance/hard dance......cuz everytime we touch.....zartuje dont get mad :tongue2 :haha: |
|
|
| Fearless One |
| ja to tak na dobrą sprawę to wszystkoz dość szeroko pojętej elektroniki... raczej bez ograniczeń (może nie do końca bo d'n'b nie słucham)... ale głównie progresywne hausy... |
|
|
| infinity HiGH |
rozne rodzaje house (tech, tribal, progressive, deep, itd)...downtempo, troche breaks, ambient...w sumie duzo elektroniki, ale zero trance.
No i underground hip hop. Troche rock/metal, ale ostatnio bardzo malo. |
|
|
| Hanki |
| U mnie progressive house, progressive trance, trochę electro i minimali, uplifting trance i czasem dla relaxu deep house i ambienty. :) |
|
|
| marcooz |
| disko polo :toothless |
|
|
| Dj XtReMe |
:haha:
zajebiscie |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by marcooz
disko polo :toothless |
to jak lubisz elektronika i disko polo to może to ci sie spodoba
[[ LINK REMOVED ]]
:) |
|
|
|
|