|
ktos slucha GDJB & ASOT?
|
View this Thread in Original format
| Dj XtReMe |
wlasnie skanczyl Markus Schulz set i teraz guestmix jest airwave. ale airwave zacza zajebiscie dawac duzo energi, ale napierdalaja!!
www.di.fm >>>trance kanal
a potem jest armin van buuren ASOT i napewno bendzie jazda tak jak co tydzien :D |
|
|
| Hanki |
| GDJB u mnie regularnie, ASOTa przestalem sluchac jakos od wakacji. :p |
|
|
| Sasha |
| i love thursdays on DI.fm |
|
|
| Dj XtReMe |
trzwartki sa zajebiste...tylko przewaznie jestem w szkole :(
ale teraz jest strike to slucham :) |
|
|
| goodgreef |
armin przyjezdza do Vancouver, napeno ide... (shiver tour). CANT WAIT!
ale jego ASOT 2005 cd 1 & 2 sa oby dwa super... mmmmm im listening to it right now |
|
|
| dazlee |
| GDJB to obowiazkowo ASOT ostatnio jakos przegapiam |
|
|
| Dj XtReMe |
obydwa programy dzis byly zajebiste. nie slyszalem Markus Schulz set ale caly Airwave slyszalem i bardzo bardzo bardzo bardzo sie podobalo. tak ostro dawali :happy2:
a potem ASOT by dosc dobry. armin zajebiste kawalki gral ale jakos dzis jego mixing/transitions byly slabe!
no ale przynajmiej zagral ten nowy Above & Beyond - Can't Sleep :eyes: |
|
|
| DJ EsseX |
| Już jakiś czas słucham DI.fm i puszczają tam naprawdę dobrą muze. Co do GDJB i ASOT to mam kilka secików (niezłe). Te ostatnie audycje ASOT jakoś mnie nie porywają. Czekam na coś odjazdowego !!:eyespop: |
|
|
| Dj XtReMe |
juz narescie jutro bendzie ASOT & GDJB dzien :D :D :D :D :D
I LOVE THURSDAYS!!! :eyespop: |
|
|
| K4SP4 |
| quote: | Originally posted by Hanki
Wszelkie info dot. GDJB i ASOT znajdziecie na http://armincommunity.xt.pl/ ze sie tak lekko zareklamuje. ;) |
Hanki dobrze mówi, wkrótce Armin w Polsce to znajdzie tutaj wiele informacji i gorących newsów! |
|
|
| Dj XtReMe |
| ale do dupy dzisaj armin gral :mad: |
|
|
|
|