return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

 
Rui Da Silva - 31. marca @ klatka
View this Thread in Original format
Outsider
Juz bylo ale zniknelo ;) no wiec oprocz portugalczyka wystapi Hagal, Leon i C-Bass

Lista dji mowi za siebie! bedzie ogien!
stren
No choc kasy brak, to kuszace przyznam. I ogien to dobre slowo, bo rui da silva kojarzy mi sie z czyms bardzo ogniscie goracym i energetycznym
Outsider
quote:
Originally posted by stren
No choc kasy brak, to kuszace przyznam. I ogien to dobre slowo, bo rui da silva kojarzy mi sie z czyms bardzo ogniscie goracym i energetycznym
Jak chcesz moge Ci pozyczyc kase... w sumie do wyplaty bedziesz mial blisko wiec moze...
stren
quote:
Originally posted by Outsider
Jak chcesz moge Ci pozyczyc kase... w sumie do wyplaty bedziesz mial blisko wiec moze...


mysle ze to jest jakas opcja. Mam nadzieje ze mnie nie naciagniecie na cos innego wczesniej ;)
Hanki
Dajcie wiecej detali jak bedziecie mieli.
stren
quote:
Originally posted by Hanki
Dajcie wiecej detali jak bedziecie mieli.


a jakich detali ci jeszcze trzeba ?
Hanki
quote:
Originally posted by stren
a jakich detali ci jeszcze trzeba ?


Mniej wiecej takich:

31-03-2006

RUI DA SILVA (Portugalia)
Hagal
Leon
Cbass


08-04-2006

SNAKE SEDRICK (Tilth Music/Hungary)

Peres (Aurium Recordings/Klatka)
Cbass (delajts.com)
Jeremy Scott (delajts.com)

2nd floor

Pink (Progressivepolska.com)
Mikobene (sc.dj.pl)


Klatka
Ch³odna 35/37
Warszawa

;)
Outsider
quote:
Originally posted by Hanki
Mniej wiecej takich:

31-03-2006

RUI DA SILVA (Portugalia)
Hagal
Leon
Cbass


08-04-2006

SNAKE SEDRICK (Tilth Music/Hungary)

Peres (Aurium Recordings/Klatka)
Cbass (delajts.com)
Jeremy Scott (delajts.com)

2nd floor

Pink (Progressivepolska.com)
Mikobene (sc.dj.pl)


Klatka
Ch³odna 35/37
Warszawa

;)


O Iberican vibes nie napisales nic wiecej niz ja wiec nadal nie wiem o co chodzi.
marcooz
quote:
Originally posted by Outsider
O Iberican vibes nie napisales nic wiecej niz ja wiec nadal nie wiem o co chodzi.

lansik o to chodzi :p

nie no zartuje :toothless
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
 
Privacy Statement