|
Rui Da Silva - 31. marca @ klatka
|
View this Thread in Original format
| Outsider |
Juz bylo ale zniknelo ;) no wiec oprocz portugalczyka wystapi Hagal, Leon i C-Bass
Lista dji mowi za siebie! bedzie ogien! |
|
|
| stren |
| No choc kasy brak, to kuszace przyznam. I ogien to dobre slowo, bo rui da silva kojarzy mi sie z czyms bardzo ogniscie goracym i energetycznym |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by stren
No choc kasy brak, to kuszace przyznam. I ogien to dobre slowo, bo rui da silva kojarzy mi sie z czyms bardzo ogniscie goracym i energetycznym | Jak chcesz moge Ci pozyczyc kase... w sumie do wyplaty bedziesz mial blisko wiec moze... |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by Outsider
Jak chcesz moge Ci pozyczyc kase... w sumie do wyplaty bedziesz mial blisko wiec moze... |
mysle ze to jest jakas opcja. Mam nadzieje ze mnie nie naciagniecie na cos innego wczesniej ;) |
|
|
| Hanki |
| Dajcie wiecej detali jak bedziecie mieli. |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by Hanki
Dajcie wiecej detali jak bedziecie mieli. |
a jakich detali ci jeszcze trzeba ? |
|
|
| Hanki |
| quote: | Originally posted by stren
a jakich detali ci jeszcze trzeba ? |
Mniej wiecej takich:
31-03-2006
RUI DA SILVA (Portugalia)
Hagal
Leon
Cbass
08-04-2006
SNAKE SEDRICK (Tilth Music/Hungary)
Peres (Aurium Recordings/Klatka)
Cbass (delajts.com)
Jeremy Scott (delajts.com)
2nd floor
Pink (Progressivepolska.com)
Mikobene (sc.dj.pl)
Klatka
Ch³odna 35/37
Warszawa
;) |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by Hanki
Mniej wiecej takich:
31-03-2006
RUI DA SILVA (Portugalia)
Hagal
Leon
Cbass
08-04-2006
SNAKE SEDRICK (Tilth Music/Hungary)
Peres (Aurium Recordings/Klatka)
Cbass (delajts.com)
Jeremy Scott (delajts.com)
2nd floor
Pink (Progressivepolska.com)
Mikobene (sc.dj.pl)
Klatka
Ch³odna 35/37
Warszawa
;) |
O Iberican vibes nie napisales nic wiecej niz ja wiec nadal nie wiem o co chodzi. |
|
|
| marcooz |
| quote: | Originally posted by Outsider
O Iberican vibes nie napisales nic wiecej niz ja wiec nadal nie wiem o co chodzi. |
lansik o to chodzi :p
nie no zartuje :toothless |
|
|
|
|