|
Sety nagrane w Polsce.... (pg. 3)
|
View this Thread in Original format
| Outsider |
| quote: | Originally posted by woytek
hmmm.. TMB? |
themixingbowl |
|
|
| woytek |
| nie jestem tam zalogowany.. :) ew jestem ale nie pamietam ;) |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by woytek
nie jestem tam zalogowany.. :) ew jestem ale nie pamietam ;) |
a to sorki, my mistake ;) |
|
|
| StereoPrincess |
umm, ten set Luka Faira jest SUPER!!
Dlaczego mi nikt nie sugestowal przedtem.
Le f-uckers! |
|
|
| StereoPrincess |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
Ja mam taki:
Stephen Porter @ Inertia, Krakow
[[ LINK REMOVED ]]
|
Stephen = steve? |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
Stephen = steve? |
to samo sie zastanawiam |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
umm, ten set Luka Faira jest SUPER!!
Dlaczego mi nikt nie sugestowal przedtem.
Le f-uckers! |
on jest z k2 ? |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by stren
on jest z k2 ? |
tak, ale nie w calosci |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by Outsider
tak, ale nie w calosci |
reszta z klatki
:stongue: |
|
|
| che |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
umm, ten set Luka Faira jest SUPER!!
Dlaczego mi nikt nie sugestowal przedtem.
Le f-uckers! |
hmm margs, jaki set Luka Faira? gdzie on jest? |
|
|
| StereoPrincess |
| quote: | Originally posted by che
hmm margs, jaki set Luka Faira? gdzie on jest? |
Luke Fair - Live @ k2 poznan - nov/2005.
chyba jest jeszcze na mixingbowl ale ja go moge ci wyslac. |
|
|
|
|