|
Polskie wygrywacie zawsze!
|
View this Thread in Original format
| rabbitjoker |
| W tajemnicy, język polski Zwyciężają świat. |
|
|
| StereoPrincess |
| tak my zawsze wygrywamy. |
|
|
| rabbitjoker |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
tak my zawsze wygrywamy. |
zdobywac serce i umysl. |
|
|
| stren |
| czy to dotyczy mistrzostw swiata ? |
|
|
| StereoPrincess |
| quote: | Originally posted by stren
czy to dotyczy mistrzostw swiata ? |
nie, RJ lubi urzywacz translator i pisac w innych jezykach.
ale ogolnie polacy wygrywaja. in the game of good looks division especially. |
|
|
| techead |
| Jeez Rj when did you learn polish !! |
|
|
| rabbitjoker |
| quote: | Originally posted by techead
Jeez Rj when did you learn polish !! |
I'm not (nor is my family) from Poland, but I am pol-ish... ;) |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by rabbitjoker
I'm not (nor is my family) from Poland, but I am pol-ish... ;) |
you just love the pole ;) |
|
|
| techead |
| quote: | Originally posted by rabbitjoker
I'm not (nor is my family) from Poland, but I am pol-ish... ;) |
Tak (więc) są wy zdolny czytać i piszą język polski (polski; blask) albo zrobił wy *usea* *translator* układać program (program) lubią mnie |
|
|
| rabbitjoker |
| quote: | Originally posted by techead
Tak (więc) są wy zdolny czytać i piszą język polski (polski; blask) albo zrobił wy *usea* *translator* układać program (program) lubią mnie |
Tłumaczenie nie jest żadnego problemowy. |
|
|
| stren |
:stongue:
that translator i amusing |
|
|
|
|