return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

 
Polskie wygrywacie zawsze!
View this Thread in Original format
rabbitjoker
W tajemnicy, język polski Zwyciężają świat.
StereoPrincess
tak my zawsze wygrywamy.
rabbitjoker
quote:
Originally posted by StereoPrincess
tak my zawsze wygrywamy.


zdobywac serce i umysl.
stren
czy to dotyczy mistrzostw swiata ?
StereoPrincess
quote:
Originally posted by stren
czy to dotyczy mistrzostw swiata ?


nie, RJ lubi urzywacz translator i pisac w innych jezykach.

ale ogolnie polacy wygrywaja. in the game of good looks division especially.
techead
Jeez Rj when did you learn polish !!
rabbitjoker
quote:
Originally posted by techead
Jeez Rj when did you learn polish !!


I'm not (nor is my family) from Poland, but I am pol-ish... ;)
infinity HiGH
quote:
Originally posted by rabbitjoker
I'm not (nor is my family) from Poland, but I am pol-ish... ;)


you just love the pole ;)
techead
quote:
Originally posted by rabbitjoker
I'm not (nor is my family) from Poland, but I am pol-ish... ;)


Tak (więc) są wy zdolny czytać i piszą język polski (polski; blask) albo zrobił wy *usea* *translator* układać program (program) lubią mnie
rabbitjoker
quote:
Originally posted by techead
Tak (więc) są wy zdolny czytać i piszą język polski (polski; blask) albo zrobił wy *usea* *translator* układać program (program) lubią mnie


Tłumaczenie nie jest żadnego problemowy.

stren
:stongue:

that translator i amusing
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
 
Privacy Statement