|
Narkotyki
|
View this Thread in Original format
| arek |
 |
|
|
| Dj XtReMe |
| ja cos sie fotka zjebala :p |
|
|
| Hanki |
| Na co komu narkotyki, jesli jest denaturacik... ;) |
|
|
| Fearless One |
| alko > dragi |
|
|
| Dj XtReMe |
| ja juz sie tez nie bawie tak. ale od czasu do czasu zjaram sie ostro ;) |
|
|
|
|