|
Jest ktos z Bydgoszczy? (pg. 2)
|
View this Thread in Original format
| marcooz |
| ile tu ludzi z bydzi :cool: a jest jeszcze keny :P |
|
|
| stren |
| a keny sie nie udziela tu ostatnio, tylko go na SR widze |
|
|
| marcooz |
| quote: | Originally posted by stren
a keny sie nie udziela tu ostatnio, tylko go na SR widze |
they killed ken(n)y :stongue: |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by marcooz
they killed ken(n)y :stongue: |
lol |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by marcooz
to pewnie na wyzynach albo na kapie mieszka :toothless |
niewiem
zapytam sie |
|
|
| marcooz |
| weź nic o tym nie mów, już sam organizator odstrasza... a żeby nie było to jeden raz zawitałem na tej imprezie i nic ciekawego :rolleyes: |
|
|
| kolacz |
| dlaczego sam organizator odstrasza ?? moze wolisz MDT :D |
|
|
| marcooz |
0 > MDT >> Terminal
wsio jasne? :D |
|
|
|
|