return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: 1 [2] 
Jest ktos z Bydgoszczy? (pg. 2)
View this Thread in Original format
marcooz
ile tu ludzi z bydzi :cool: a jest jeszcze keny :P
stren
a keny sie nie udziela tu ostatnio, tylko go na SR widze
marcooz
quote:
Originally posted by stren
a keny sie nie udziela tu ostatnio, tylko go na SR widze

they killed ken(n)y :stongue:
stren
quote:
Originally posted by marcooz
they killed ken(n)y :stongue:


lol
maxstradamus
quote:
Originally posted by marcooz
to pewnie na wyzynach albo na kapie mieszka :toothless


niewiem
zapytam sie
Keraj83
ja tez z bdg ;]
AusaJpl
bdg too ... ;)
SebG
Hehe nawet dosyc ludzi.

Ma ktos myspace? Moze ktos mnie rozpozna

www.myspace.com/sebg
kolacz
Jesli juz mowimy o Bydgoszczy to zapodaje malego lineczka ;)
http://www.ftb.pl/news/41268_0_1/te...a-bydgoszcz.htm
marcooz
weź nic o tym nie mów, już sam organizator odstrasza... a żeby nie było to jeden raz zawitałem na tej imprezie i nic ciekawego :rolleyes:

kolacz
dlaczego sam organizator odstrasza ?? moze wolisz MDT :D
marcooz
0 > MDT >> Terminal

wsio jasne? :D
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 [2] 
Privacy Statement