return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: [1] 2 
Thanks everyone!
View this Thread in Original format
StereoPrincess
Razem zrobimy ten forum "big success".

^5.

Ja juz tutaj wszystko lubie.
Hanki
Moze byc tylko lepiej! :D
arek
jak lepiej?

dopiero sie rozgrzewamy!
maxstradamus
narazie nam wszystko wolno bo nie ma polskiego moda a swamper nic nie rozumie :D

anarchia
bluE_Neon
Znakomicie, byle nie trafil sie jakis nastepny podly neo.
StereoPrincess
quote:
Originally posted by maxstradamus
narazie nam wszystko wolno bo nie ma polskiego moda a swamper nic nie rozumie :D

anarchia


ale jego nazeczona rozumie.
Dj XtReMe
quote:
Originally posted by arek
jak lepiej?

dopiero sie rozgrzewamy!


wlasnie tak samo mysle:stongue:
bluE_Neon
quote:
Originally posted by StereoPrincess
ale jego nazeczona rozumie.


Po prostu bedziemy pisac plynnym Polskim jezykiem, a jak nie to Staro Polskim, a jak nie to Goralskim, a jak nie to Slazackim, itp. Jak jest ona blondynka to za duzo czasy bedzie spedzala przy slowniku, w takim badz razie nie bedzie chciala sobie dupy zawracac ;)
arek
swamper sie zeni, lol

congratulacjie...

beda problemy bo on taki swany
Outsider
quote:
Originally posted by StereoPrincess
ale jego nazeczona rozumie.


Juz widzie jak rodzina Swamperow siedzi na polskim forum i szuka zeby usunac tematy i zbanowac uzytkownikow :tongue2 :tongue2 :tongue2

stren
quote:
Originally posted by arek
swamper sie zeni, lol

congratulacjie...

beda problemy bo on taki swany


o, niewiedzialem
arek
swany = slawny.
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: [1] 2 
Privacy Statement