|
Thanks everyone!
|
View this Thread in Original format
| StereoPrincess |
Razem zrobimy ten forum "big success".
^5.
Ja juz tutaj wszystko lubie. |
|
|
| Hanki |
| Moze byc tylko lepiej! :D |
|
|
| arek |
jak lepiej?
dopiero sie rozgrzewamy! |
|
|
| maxstradamus |
narazie nam wszystko wolno bo nie ma polskiego moda a swamper nic nie rozumie :D
anarchia |
|
|
| bluE_Neon |
| Znakomicie, byle nie trafil sie jakis nastepny podly neo. |
|
|
| StereoPrincess |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
narazie nam wszystko wolno bo nie ma polskiego moda a swamper nic nie rozumie :D
anarchia |
ale jego nazeczona rozumie. |
|
|
| Dj XtReMe |
| quote: | Originally posted by arek
jak lepiej?
dopiero sie rozgrzewamy! |
wlasnie tak samo mysle:stongue: |
|
|
| bluE_Neon |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
ale jego nazeczona rozumie. |
Po prostu bedziemy pisac plynnym Polskim jezykiem, a jak nie to Staro Polskim, a jak nie to Goralskim, a jak nie to Slazackim, itp. Jak jest ona blondynka to za duzo czasy bedzie spedzala przy slowniku, w takim badz razie nie bedzie chciala sobie dupy zawracac ;) |
|
|
| arek |
swamper sie zeni, lol
congratulacjie...
beda problemy bo on taki swany |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
ale jego nazeczona rozumie. |
Juz widzie jak rodzina Swamperow siedzi na polskim forum i szuka zeby usunac tematy i zbanowac uzytkownikow :tongue2 :tongue2 :tongue2 |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by arek
swamper sie zeni, lol
congratulacjie...
beda problemy bo on taki swany |
o, niewiedzialem |
|
|
|
|