return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

 
15.07.2006 Berlin Loveparade - Love is back!
View this Thread in Original format
Piotro
powjem tak... discuss ;)

Za tydzien bedzie wiencej Info´s z Berlina.
marcooz
love parade :D moge to zrobic u siebie na ulicy

nie kreci mnie to :o
Dj XtReMe
ja chce zeby wydali informacje bo jest mozliwosc ze po amsterdamje na love parade pojade
INTRANCE
Ja slyszalam ze sa wycieczki na to z Polski, czy to prawda??
Outsider
quote:
Originally posted by INTRANCE
Ja slyszalam ze sa wycieczki na to z Polski, czy to prawda??


Drzewiej tak było...
TrinityGirl
JADE DO POLSKI A Z POLSKI Z KUZYNEM NA LOVE PARADE!!!!

JUZ SIE NIE MOGE DOCZEKAC!!!

JAKBY JECHALO NAS WIECEJ TO MOZNA BY SIE JAKOS UMOWIC I MIEC TA PARTY!!!
Piotro
Okay, to pierwsze Informacie.



17. kwietnia bedzie wienczej informaci na stronie tranceaddict.com

sorry za bledy, ale ja juz zbyt dobrze nie umnie piszac po polsku :eek:

EDIT:
This year the Loveparade will return to Berlin with an all new concept. Now you have the power to determine what DJs you want to play at the Loveparade! From 24th. April onwards until the 7th of May an online voting will be conducted at www.loveparade.net, through which the participating floats will be determined, so you can vote for your favourite float!

Together with Menno de Jong on the float will be Jonas Steur who will play Back2Back with Menno, Kyau vs. Albert, Marc van Linden, DuMonde and Aly & Fila, so the stage is set for an international superstar Trance float at the Loveparade!


...but all of this can only happen with your vote!


So, go online at www.loveparade.net, register and vote for the tranceaddict.com float from the 24th of April onwards to bring tranceaddict.com to the Loveparade!
krisu0007
a tu na kogo głosujecie :) ? ja osobiscie polecam polską platforme Substanz.art :)
stren
quote:
Originally posted by krisu0007
a tu na kogo głosujecie :) ? ja osobiscie polecam polską platforme Substanz.art :)


glosujemy na TA
Hanki
A ja na nic i na nikogo nie bede glosowal :p

Dj XtReMe
quote:
Originally posted by Hanki
A ja na nic i na nikogo nie bede glosowal :p


SHADDAP YOU!!!! :p
tak jest...glosujemy :D
LOUD
Love Parade :D lepszy line-up wiadomo

tyle ze nie mam pojecie dzie teras moge kupic bilety bo jesce nie dawno moznabylo na FTB a teras ??

moze ktos wie = ]
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
 
Privacy Statement