return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

 
Depeche Mode [09.06. Warszawa, Stadion Legii]
View this Thread in Original format
Fearless One
9 czerwca na stadionie legii w warszawie koncert zagra depeche mode

ceny biletów: 150, 198, 275 i 660 vip

support: pati yang, timo maas


wiecej info na www.odyssey.pl

chyba muszę zacz±ć kase odkładać...
stren
czesto graja u nas ostatnio :p

w czerwcu bede mial lepszy koncert
Fearless One
quote:
Originally posted by stren
w czerwcu bede mial lepszy koncert



rolling stones?
stren
quote:
Originally posted by Fearless One
rolling stones?


to bylby gorszy

ja jade na tool
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
 
Privacy Statement