|
Depeche Mode [09.06. Warszawa, Stadion Legii]
|
View this Thread in Original format
| Fearless One |
9 czerwca na stadionie legii w warszawie koncert zagra depeche mode
ceny biletów: 150, 198, 275 i 660 vip
support: pati yang, timo maas
wiecej info na www.odyssey.pl
chyba muszę zacz±ć kase odkładać... |
|
|
| stren |
czesto graja u nas ostatnio :p
w czerwcu bede mial lepszy koncert |
|
|
| Fearless One |
| quote: | Originally posted by stren
w czerwcu bede mial lepszy koncert |
rolling stones? |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by Fearless One
rolling stones? |
to bylby gorszy
ja jade na tool |
|
|
|
|