return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

 
James Holden @ Hala Orbita, Wrocław 16.06.2006
View this Thread in Original format
Hanki
Obilo mi sie cos o uszy, ze Holden ma sie pojawic we wroclawskiej hali Orbita dokladnie 16. czerwca! :D Ma ktos jakies info potwierdzajace ten wystep?
stren
holden mialby zapelnic cala hale luda ? brzmi podejrzanie
Hanki
quote:
Originally posted by stren
holden mialby zapelnic cala hale luda ? brzmi podejrzanie


Nie luda tylko orbita. ;)
stren
quote:
Originally posted by Hanki
Nie luda tylko orbita. ;)


aaaa to przepraszam
marcooz
Nick Warren \o/
James Holden \o/

reszta lineupu lekko nie pasuje :wtf:
Sam Sharp
M.I.K.E
4 Strings
Ron Van Den Beuken
Lucca
Angelo Mike
Diana d Rouze
Marika
Carla Roca
Alano Whait

+ organizatorzy zastrzezaja sobie prawo do zmianu lineupu, czyli tak samo moge napisac, ze sasha i digweed u mnie na urodzinach zagraja :stongue:
maxstradamus
quote:
Originally posted by marcooz
+ organizatorzy zastrzezaja sobie prawo do zmianu lineupu, czyli tak samo moge napisac, ze sasha i digweed u mnie na urodzinach zagraja :stongue:


LOL
Sat
quote:
Originally posted by marcooz
Nick Warren \o/
James Holden \o/

reszta lineupu lekko nie pasuje :wtf:
Sam Sharp
M.I.K.E
4 Strings
Ron Van Den Beuken
Lucca
Angelo Mike
Diana d Rouze
Marika
Carla Roca
Alano Whait

+ organizatorzy zastrzezaja sobie prawo do zmianu lineupu, czyli tak samo moge napisac, ze sasha i digweed u mnie na urodzinach zagraja :stongue:

van den beuken to chyba pod poznaniem mieszka w takiej fajnej 'klubowej stolicy polski' :nervous: .
a reszta ekypy standardowo jak na dobrych spedach (drouz, angelo, carl rok). lucca chyba tez we wroclawiu zaczyna czesto zabawiac (jak tiesto byl to tez gralaA :rolleyes: )
Outlaw
No imprezka szykuje się niezła!!!! Napewno się na niej pojawie, mimo że do wrocka mam ok 400km! Dla takiego line-upu warto spędzić troche czasu w pociagu :D
astateofitaly
hello..there is a website about this party?
;)
viscid
nie bedzie warrena i holdena ;)

bedzie niezla najeba, min. kanzyani, van doorn, ranieri i jeszcze paru innych zaraz wkleje caly line up

viscid
quote:
Impreza odbędzie sie 16 czerwca we Wrocławskiej hali Orbita, artyści którzy potwierdzili swój występ:

Valentino Kanzyani (Koper – Słowenia)
Mario Ranieri (Wiedeń – Austria)
Miss Yetti (Berlin – Niemcy)
Lucca (Praga – Czechy)
Sam Sharp (Eindhoven – Holandia)
Diachrona LIVE ACT (Amsterdam – Holandia)
Angelo Mike (Warszawa – Polska)
Carla Roca (Poznań – Polska)
Marika (Wrocław – Polska)
Alan White (Lublin – Polska)
Siasia (Katowice – Polska)
Sick (Katowice – Polska)
Lukash Andego (Opole – Polska)
Came Lee (Białystok – Polska)
Poziom X (Warszawa – Polska)
Hanki
Jesli faktycznie tak ma byc, to lipton tea... :(
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
 
Privacy Statement