|
Weekend
|
View this Thread in Original format
| ANDRioux |
| Qrwa ja też bym gdzie pojechał na balety. Tylko w tej dziurze wielki h... sie dzieje :nervous: :nervous: kompletna chała :nervous: :nervous: |
|
|
| Hanki |
| O ktorej dziurze konkretnie jest mowa??? ;) |
|
|
| Dj XtReMe |
| wlasnie nie wiem o jakiej dziurze mowimy ale dobrze ze ja tam nie jestem. |
|
|
|
|