return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

 
Czy to prawda, ze...
View this Thread in Original format
maxstradamus
Citroeny sie same pala? :haha:
nie mam doswiadczenia z tymi samochodami, ale kolega mi wlasnie podeslal fotki citroena xsary (chyba) ktora sie sama z siebie spalila...podobno cos z elektryka.
Zawsze myslalem, ze tow miare solidny samochod, ale zeby sam z siebie sie zapalal to dla mnie jest niepojete...lol
zobaczcie sami









marcooz
to by wszystko tlumaczylo, chodzi o te zamieszki w Paryzu w listopadzie zeszlego roku jak sie autka fajczyly :D
maxstradamus
lol

francja jest winna swiatu jakas duza przysluge...juz od dluzszego czasu nic dobrego z tamtad nie wyszlo
StereoPrincess
ha ha.
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
 
Privacy Statement