|
Czy to prawda, ze...
|
View this Thread in Original format
| maxstradamus |
Citroeny sie same pala? :haha:
nie mam doswiadczenia z tymi samochodami, ale kolega mi wlasnie podeslal fotki citroena xsary (chyba) ktora sie sama z siebie spalila...podobno cos z elektryka.
Zawsze myslalem, ze tow miare solidny samochod, ale zeby sam z siebie sie zapalal to dla mnie jest niepojete...lol
zobaczcie sami
 |
|
|
| marcooz |
| to by wszystko tlumaczylo, chodzi o te zamieszki w Paryzu w listopadzie zeszlego roku jak sie autka fajczyly :D |
|
|
| maxstradamus |
lol
francja jest winna swiatu jakas duza przysluge...juz od dluzszego czasu nic dobrego z tamtad nie wyszlo |
|
|
|
|