|
Najlepsze jedzenie (pg. 2)
|
View this Thread in Original format
| StereoPrincess |
| quote: | Originally posted by Dj XtReMe
mizerja
|
ja moge 10 kilo tego zjesc na raz. tak uwielbiam. |
|
|
| che |
placki ziemniaczane
kopytka!! |
|
|
| INTRANCE |
| mmmmmmm Polska KIELBACHA!!!!! wlasnie sobie podgryzam :) |
|
|
| Dj XtReMe |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
ja moge 10 kilo tego zjesc na raz. tak uwielbiam. |
ja tez....przepyszne |
|
|
| StereoPrincess |
| quote: | Originally posted by che
placki ziemniaczane
kopytka!! |
super carbs.
knedle |
|
|
| AdReNaLiNa |
| quote: | Originally posted by superIMPOSED
Uszka i Czerwony Barszcz |
mmmmmm wlasnie jadlam w niedziele i bylo przepyszne! niestety przewaznie to jemy tylko w swieta..
nie wiem czy to takie calkiem polskie danie ale ja uwielbiam nalesniki z serem :)
a kiedy tylko w Polsce, moge jesc codziennie ZAPIEKANKI! nie ma nic lepszsego jezeli chodzi o fast food :D |
|
|
| superIMPOSED |
| quote: | Originally posted by AdReNaLiNa
mmmmmm wlasnie jadlam w niedziele i bylo przepyszne! niestety przewaznie to jemy tylko w swieta..
nie wiem czy to takie calkiem polskie danie ale ja uwielbiam nalesniki z serem :)
a kiedy tylko w Polsce, moge jesc codziennie ZAPIEKANKI! nie ma nic lepszsego jezeli chodzi o fast food :D |
YES!!!! I looooooooooooooooooooooove zapiekanki.....best street food ever |
|
|
| StereoPrincess |
| quote: | Originally posted by AdReNaLiNa
ZAPIEKANKI! |
jak to wyglada? Co to jest? |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
jak to wyglada? Co to jest? |
tylko ze tu duzo rzeczy jest nawalone. standardowa sklada sie z pieczarek i sera zoltego |
|
|
| StereoPrincess |
oooooh!
moja mama to robi.
naprawde dobre. |
|
|
| AdReNaLiNa |
ja tez robie w domu tu czasami ale nigdy nie wychodza takie dobre jak w Polsce z zimnym piwkiem :)
moze te pieczarki tam sa inne.. |
|
|
|
|