return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: 1 [2] 3 
Najlepsze jedzenie (pg. 2)
View this Thread in Original format
StereoPrincess
quote:
Originally posted by Dj XtReMe
mizerja


ja moge 10 kilo tego zjesc na raz. tak uwielbiam.
che
placki ziemniaczane
kopytka!!
INTRANCE
mmmmmmm Polska KIELBACHA!!!!! wlasnie sobie podgryzam :)
Dj XtReMe
quote:
Originally posted by StereoPrincess
ja moge 10 kilo tego zjesc na raz. tak uwielbiam.


ja tez....przepyszne
skyler
to me at least
StereoPrincess
quote:
Originally posted by che
placki ziemniaczane
kopytka!!


super carbs.

knedle
AdReNaLiNa
quote:
Originally posted by superIMPOSED
Uszka i Czerwony Barszcz


mmmmmm wlasnie jadlam w niedziele i bylo przepyszne! niestety przewaznie to jemy tylko w swieta..

nie wiem czy to takie calkiem polskie danie ale ja uwielbiam nalesniki z serem :)

a kiedy tylko w Polsce, moge jesc codziennie ZAPIEKANKI! nie ma nic lepszsego jezeli chodzi o fast food :D
superIMPOSED
quote:
Originally posted by AdReNaLiNa
mmmmmm wlasnie jadlam w niedziele i bylo przepyszne! niestety przewaznie to jemy tylko w swieta..

nie wiem czy to takie calkiem polskie danie ale ja uwielbiam nalesniki z serem :)

a kiedy tylko w Polsce, moge jesc codziennie ZAPIEKANKI! nie ma nic lepszsego jezeli chodzi o fast food :D


YES!!!! I looooooooooooooooooooooove zapiekanki.....best street food ever
StereoPrincess
quote:
Originally posted by AdReNaLiNa
ZAPIEKANKI!


jak to wyglada? Co to jest?
Outsider
quote:
Originally posted by StereoPrincess
jak to wyglada? Co to jest?



tylko ze tu duzo rzeczy jest nawalone. standardowa sklada sie z pieczarek i sera zoltego

StereoPrincess
oooooh!

moja mama to robi.

naprawde dobre.
AdReNaLiNa
ja tez robie w domu tu czasami ale nigdy nie wychodza takie dobre jak w Polsce z zimnym piwkiem :)

moze te pieczarki tam sa inne..
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 [2] 3 
Privacy Statement