|
sto lat przemek (maxstradamus)
|
View this Thread in Original format
| stren |
sto lat wujek. Mam nadzieje ze wpadniesz jeszcze do polska albo ze ja wpadne do misa - saga
:haha: |
|
|
| Outsider |
Sto laaat!!!! sto laaat!!!
najlepszego stary! |
|
|
| INTRANCE |
| Wszystkiego Najlepszego!!!!! :) Ktore to urodzinki?? |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by INTRANCE
Wszystkiego Najlepszego!!!!! :) Ktore to urodzinki?? |
siedemnaste chyba... albo szesnaste, nie pamietam |
|
|
| Fearless One |
wszystkiego co najlepsze! :)
sto lat! |
|
|
| El Kay Dee |
ja ja what bart said...!!!
(someone gimme an english to polish translator) |
|
|
| Dj XtReMe |
| wszystkiego najlepszego mlody |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by El Kay Dee
ja ja what bart said...!!!
(someone gimme an english to polish translator) |
www.google.com
i wszystkiego najlepszego |
|
|
| maxstradamus |
o jak milo
dziekuwa chlopaki i dziewczyny :)
wlasnie udezamy na polskie bary, bedzie sie dzialo
:p |
|
|
| Hanki |
| Ja co prawda troche spozniony, ale skladam najlepsze zyczenia dla imiennika! :D |
|
|
| StereoPrincess |

buzka for przemek! |
|
|
| mgoodwill |
| Jeszcze raz najlepszego stary. I nie boj boba, next time...:tongue3 |
|
|
|
|