return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: [1] 2 
sto lat przemek (maxstradamus)
View this Thread in Original format
stren
sto lat wujek. Mam nadzieje ze wpadniesz jeszcze do polska albo ze ja wpadne do misa - saga

:haha:
Outsider
Sto laaat!!!! sto laaat!!!
najlepszego stary!
INTRANCE
Wszystkiego Najlepszego!!!!! :) Ktore to urodzinki??
Outsider
quote:
Originally posted by INTRANCE
Wszystkiego Najlepszego!!!!! :) Ktore to urodzinki??

siedemnaste chyba... albo szesnaste, nie pamietam
Fearless One
wszystkiego co najlepsze! :)

sto lat!
El Kay Dee
ja ja what bart said...!!!

(someone gimme an english to polish translator)
Dj XtReMe
wszystkiego najlepszego mlody
infinity HiGH
quote:
Originally posted by El Kay Dee
ja ja what bart said...!!!

(someone gimme an english to polish translator)


www.google.com

i wszystkiego najlepszego
maxstradamus
o jak milo
dziekuwa chlopaki i dziewczyny :)

wlasnie udezamy na polskie bary, bedzie sie dzialo
:p
Hanki
Ja co prawda troche spozniony, ale skladam najlepsze zyczenia dla imiennika! :D

StereoPrincess


buzka for przemek!
mgoodwill
Jeszcze raz najlepszego stary. I nie boj boba, next time...:tongue3
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: [1] 2 
Privacy Statement