|
WÓda!!
|
View this Thread in Original format
| stren |
| quote: | | Poland : Land of potatoes, vodka, and some guy named Chopin. |
no wlasnie. Ja szopena nie pilem, ale Wyborowa przed chwila! i jest zajebiscie
wasza ulubiona ? |
|
|
| Sat |
| quote: | Originally posted by stren
no wlasnie. Ja szopena nie pilem, ale Wyborowa przed chwila! i jest zajebiscie
wasza ulubiona ? |
luksusowa? |
|
|
| Outsider |
Polska -wyborowa
Zagraniczna -absolut |
|
|
| INTRANCE |
| haha zadna, kilka niepieknych nocy z Bolsem i juz niemoge jej pic :tongue2 |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by INTRANCE
haha zadna, kilka niepieknych nocy z Bolsem i juz niemoge jej pic :tongue2 |
bo to byl Bols. Bols jest dla dzieci. Wodka musi byc dobrze zchlodzona i najlepiej sledzik na zagryche :p
A jeszcze dodam, ze Zoladkowa gorzka jest w pyte |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by stren
A jeszcze dodam, ze Zoladkowa gorzka jest w pyte |
no ba! zoladkowa jest mistrzem
zobrowka mi sie troche znudzila |
|
|
| Fearless One |
finlandia żurawinowa

troche drogawa, ale warta swojej ceny... :D |
|
|
| Dj XtReMe |
Polska - Zubrowka
Zagraniczna - Finlandia |
|
|
| INTRANCE |
| quote: | Originally posted by stren
bo to byl Bols. Bols jest dla dzieci. Wodka musi byc dobrze zchlodzona i najlepiej sledzik na zagryche :p
A jeszcze dodam, ze Zoladkowa gorzka jest w pyte |
haha masz racje, zolodkowa pieknie wchodzi...zapomnialam ze ja pilam, i to na czysto, z popitka... i sie czulam swietnie na nastepny dzien! |
|
|
| Piotro |
Polska:

Zagraniczna:
 |
|
|
| maxstradamus |
zubrowka nigdy mi nie podchodzila...jeden drink, dwa a potem to lipa straszna. czystego to sie tego wogole nie da pic...
a tak to w sumie nie jestem az tak wybredny co do wodek...wazne zeby byla lodowata.
stoli, wyborowa, luksusowa, belvedere, chopin...
smakowe odpadaja oprocz gorzkiej. |
|
|
| bluE_Neon |
| Najlepiej chlodzona dla mnie to Luksusowa. |
|
|
|
|