return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: [1] 2 
WÓda!!
View this Thread in Original format
stren
quote:
Poland : Land of potatoes, vodka, and some guy named Chopin.



no wlasnie. Ja szopena nie pilem, ale Wyborowa przed chwila! i jest zajebiscie

wasza ulubiona ?
Sat
quote:
Originally posted by stren
no wlasnie. Ja szopena nie pilem, ale Wyborowa przed chwila! i jest zajebiscie

wasza ulubiona ?

luksusowa?
Outsider
Polska -wyborowa
Zagraniczna -absolut
INTRANCE
haha zadna, kilka niepieknych nocy z Bolsem i juz niemoge jej pic :tongue2
stren
quote:
Originally posted by INTRANCE
haha zadna, kilka niepieknych nocy z Bolsem i juz niemoge jej pic :tongue2


bo to byl Bols. Bols jest dla dzieci. Wodka musi byc dobrze zchlodzona i najlepiej sledzik na zagryche :p

A jeszcze dodam, ze Zoladkowa gorzka jest w pyte
Outsider
quote:
Originally posted by stren
A jeszcze dodam, ze Zoladkowa gorzka jest w pyte


no ba! zoladkowa jest mistrzem
zobrowka mi sie troche znudzila
Fearless One
finlandia żurawinowa


troche drogawa, ale warta swojej ceny... :D
Dj XtReMe
Polska - Zubrowka
Zagraniczna - Finlandia
INTRANCE
quote:
Originally posted by stren
bo to byl Bols. Bols jest dla dzieci. Wodka musi byc dobrze zchlodzona i najlepiej sledzik na zagryche :p

A jeszcze dodam, ze Zoladkowa gorzka jest w pyte


haha masz racje, zolodkowa pieknie wchodzi...zapomnialam ze ja pilam, i to na czysto, z popitka... i sie czulam swietnie na nastepny dzien!
Piotro
Polska:


Zagraniczna:

maxstradamus
zubrowka nigdy mi nie podchodzila...jeden drink, dwa a potem to lipa straszna. czystego to sie tego wogole nie da pic...

a tak to w sumie nie jestem az tak wybredny co do wodek...wazne zeby byla lodowata.
stoli, wyborowa, luksusowa, belvedere, chopin...
smakowe odpadaja oprocz gorzkiej.
bluE_Neon
Najlepiej chlodzona dla mnie to Luksusowa.
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: [1] 2 
Privacy Statement