return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

 
Wesolych Swiat
View this Thread in Original format
bluE_Neon
Wesolych i zdrowych swiat, smacznego jajka i milego spedzonego czasu z rodzina, zycze wam bracia i siostry :)

Marcin
Dj XtReMe
dziekuje i nawzajem kazdemu zycze wesolych swiat. i jutro uwaga bo jest smingus dingus :D
stren
a ja bede oryginalny i powiem, ze dolaczam sie do zyczen
carlvanersten
hehe:) to samo chciałem napisać, co mój poprzednik, ale wcześniej... lecz nie miałem jeszcze aktywnego... konta... :) jestem nowy... ;) witam wszystkich i ciesze się, że jestem z Wami ... :)
Pozdrawiam :)
Dj XtReMe
quote:
Originally posted by carlvanersten
hehe:) to samo chciałem napisać, co mój poprzednik, ale wcześniej... lecz nie miałem jeszcze aktywnego... konta... :) jestem nowy... ;) witam wszystkich i ciesze się, że jestem z Wami ... :)
Pozdrawiam :)


witamy i zapraszamy do naszego domu
Kubek1oh1
A ja wam zycze mokrego dyngusa.
Hanki
quote:
Originally posted by Kubek1oh1
A ja wam zycze mokrego dyngusa.


Ja jutro z domu nie wychodze... :toothless
INTRANCE
Wesolych Swiat :) Ja juz jestem gotowa spac po wielkim obiedzie!
Dj XtReMe
quote:
Originally posted by INTRANCE
Wesolych Swiat :) Ja juz jestem gotowa spac po wielkim obiedzie!


ja to samo mysle. przepyszny byl obiad.
maxstradamus
swieta swieta i po swietach

ide jesc resztki
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
 
Privacy Statement