|
Wesolych Swiat
|
View this Thread in Original format
| bluE_Neon |
Wesolych i zdrowych swiat, smacznego jajka i milego spedzonego czasu z rodzina, zycze wam bracia i siostry :)
Marcin |
|
|
| Dj XtReMe |
| dziekuje i nawzajem kazdemu zycze wesolych swiat. i jutro uwaga bo jest smingus dingus :D |
|
|
| stren |
| a ja bede oryginalny i powiem, ze dolaczam sie do zyczen |
|
|
| carlvanersten |
hehe:) to samo chciałem napisać, co mój poprzednik, ale wcześniej... lecz nie miałem jeszcze aktywnego... konta... :) jestem nowy... ;) witam wszystkich i ciesze się, że jestem z Wami ... :)
Pozdrawiam :) |
|
|
| Dj XtReMe |
| quote: | Originally posted by carlvanersten
hehe:) to samo chciałem napisać, co mój poprzednik, ale wcześniej... lecz nie miałem jeszcze aktywnego... konta... :) jestem nowy... ;) witam wszystkich i ciesze się, że jestem z Wami ... :)
Pozdrawiam :) |
witamy i zapraszamy do naszego domu |
|
|
| Kubek1oh1 |
| A ja wam zycze mokrego dyngusa. |
|
|
| Hanki |
| quote: | Originally posted by Kubek1oh1
A ja wam zycze mokrego dyngusa. |
Ja jutro z domu nie wychodze... :toothless |
|
|
| INTRANCE |
| Wesolych Swiat :) Ja juz jestem gotowa spac po wielkim obiedzie! |
|
|
| Dj XtReMe |
| quote: | Originally posted by INTRANCE
Wesolych Swiat :) Ja juz jestem gotowa spac po wielkim obiedzie! |
ja to samo mysle. przepyszny byl obiad. |
|
|
| maxstradamus |
swieta swieta i po swietach
ide jesc resztki |
|
|
|
|