|
Sto lat infinity_high (piotrek)
|
View this Thread in Original format
| maxstradamus |
Stoooooooooooooo lat mofo!!!!
Wszystkiego naj stary, oby wodki ci w zyciu nigdy nie zabraklo i zebys zawsze mial sie z kim napic.
Wczoraj chyba niezla kaske przytuliles w urodzinowego pokera...u bastard :whip: |
|
|
| Outsider |
| Ja już wysłałem mesa ale jeszcze raz -wszystkiego najlepszego stary! |
|
|
| stren |
| ok to niech bedzie jeszcze po raz piaty: sto lat |
|
|
| Hanki |
| All the best m8! :) |
|
|
| Fearless One |
| wszystkiego co najlepsze! sto lat! :) |
|
|
|
|