| mgoodwill |
| quote: | Originally posted by marcinm
poniewaz prawie nigdy nie widuje innych "nalogowych sluchaczy trance" kiedy chodze do klubow. |
Stary, niewiem gdzie ty chodzisz ale ja mieszkam w Chicago i wiem ze Toronto ma jedna z najwiekszych scen muzyki elektronicznej. Ja imprezowalem w Polsce, Meksyku, Niemczech i w US i najlepiej sie bawilem w Toronto, zwlaszcza w Guvernment jak kolega powyzej mowi. Ludzie nie chca przestac i ja zawsze sie martwie ze za duzo imprezuje jak tam jestem :P bo nie jestem do tego przyzwyczajony. Wejdz na Local Scene Toronto Forum i poznasz wiecej niz jednego polaka co ci powie to samo. Pozdrawiam wszystkich kanadyjczykow i jestem zazdrosny ze mozecie tak dlugo imprezowac legalnie bo tutaj jest limit do 5am i nie ma after hours clubs i do tego juz cos knuja krawaciarze zeby to zniesc do 2am. Long live Canada! |
|
|