return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

 
Above & Beyond w Toronto @ Guvernment
View this Thread in Original format
Dj XtReMe
ja cie pierdole. ale zjabeista impreza. tak dobrze grali. mark oliver zacza noc i dobrze gral i widac bylo ze bendzie bardzo dobra noc.
potem gdzies tak okolo 1:30 Above & Beyond weszli i caly klub napierdal.
duzo classics grali takie jak paul van dyk - for an angel. delirium ft. sarah mclachlan - innocente.
troche za duzo bylo ludzi i bylo goraco ale tak przewazne jest tam.
10/10 za muze
6/10 za ilosc ludzi
10/10 zabawy
maxstradamus
10/10 review
stren
5/10 lol
Dj XtReMe
:o

i got owned by stren :P
me@t k@tie
quote:
Originally posted by maxstradamus
10/10 review

+1 :)
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
 
Privacy Statement