|
i co wybrać???
|
View this Thread in Original format
| ragie |
lato 2006
wyjatkowo duzo imprez tylko co to wybrac...???
2-3 czerwca - Outdoor Clubbing Experience
10 czerwca - ATB
1 lipca - Creamfields
7 lipca - Insomnia Open Air Festival
15 lipca - Love Parade
21-22 lipca - Sunrise
21-22 lipca - Soundtropolis
11-12 sierpnia - Beach Party - Gdynia
14 sierpnia - Ferry Corsten
:):):) |
|
|
| stren |
od nadmiaru glowa nie boli :p
zalezy czego sluchasz |
|
|
| ragie |
moze i nie boli tylko skad brac na to wszystko czas i pieniadze:PP ja na pewno jade na atb i insomnie a reszte jeszcze zobaczymy:)
no i oczywicie Ferry Corsten :D |
|
|
| djbounce |
Proste:
Ferry Corsten :D :D :D
+ Agnelli & Nelson
+ Kid Vicious
+ ...
...specjalnie dlatego przebookowalem bilet do PL i lece tydzien wczesniej, ale cii... :) |
|
|
| mimaj |
Podstawą są, imo, Creamfields i oczywiście F.C.
Co do reszty... to jeśli wystarczy pesos w kieszeni :)
Czekamy, Ojcze, czekamy :D |
|
|
| StereoPrincess |
| quote: | Originally posted by djbounce
Proste:
Ferry Corsten :D :D :D
+ Agnelli & Nelson
+ Kid Vicious
+ ...
...specjalnie dlatego przebookowalem bilet do PL i lece tydzien wczesniej, ale cii... :) |
good trance party for sure. |
|
|
| shanny |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
good trance party for sure. |
Thats enough Margaret. |
|
|
| ZEST |
| Ja aproponuje sensation , cena biletu zaledwie 100zl :P |
|
|
| the_devil |
wow ale imprezy
chyba musze powiedziec babci i dziadkowi ze wpadne na wakacje ! ;) |
|
|
| djamnesia |
| ja w tym roku chciał bym na Moondallę koło Gdańska, Ozorę na Węgrzech i Sonicę we Włoszech. Zwłaszcza tą ostatnią... |
|
|
| SebG |
| Jak ja mieszkalem w polsce nie bylo jeszcze takch fajnych imprez |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by SebG
Jak ja mieszkalem w polsce nie bylo jeszcze takch fajnych imprez |
A jak dawno nie mieszkasz w Polsce?
Przypuszczam, ze jak mieszkales t ow ogole nie bylo nic fajnego :p |
|
|
|
|