return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: [1] 2 
i co wybrać???
View this Thread in Original format
ragie
lato 2006
wyjatkowo duzo imprez tylko co to wybrac...???

2-3 czerwca - Outdoor Clubbing Experience
10 czerwca - ATB
1 lipca - Creamfields
7 lipca - Insomnia Open Air Festival
15 lipca - Love Parade
21-22 lipca - Sunrise
21-22 lipca - Soundtropolis
11-12 sierpnia - Beach Party - Gdynia
14 sierpnia - Ferry Corsten

:):):)
stren
od nadmiaru glowa nie boli :p

zalezy czego sluchasz
ragie
moze i nie boli tylko skad brac na to wszystko czas i pieniadze:PP ja na pewno jade na atb i insomnie a reszte jeszcze zobaczymy:)

no i oczywiœcie Ferry Corsten :D
djbounce
Proste:
Ferry Corsten :D :D :D
+ Agnelli & Nelson
+ Kid Vicious
+ ...


...specjalnie dlatego przebookowalem bilet do PL i lece tydzien wczesniej, ale cii... :)
mimaj
Podstawą są, imo, Creamfields i oczywiście F.C.
Co do reszty... to jeśli wystarczy pesos w kieszeni :)

Czekamy, Ojcze, czekamy :D
StereoPrincess
quote:
Originally posted by djbounce
Proste:
Ferry Corsten :D :D :D
+ Agnelli & Nelson
+ Kid Vicious
+ ...


...specjalnie dlatego przebookowalem bilet do PL i lece tydzien wczesniej, ale cii... :)


good trance party for sure.
shanny
quote:
Originally posted by StereoPrincess
good trance party for sure.


Thats enough Margaret.
ZEST
Ja aproponuje sensation , cena biletu zaledwie 100zl :P
the_devil
wow ale imprezy
chyba musze powiedziec babci i dziadkowi ze wpadne na wakacje ! ;)
djamnesia
ja w tym roku chciał bym na Moondallę koło Gdańska, Ozorę na Węgrzech i Sonicę we Włoszech. Zwłaszcza tą ostatnią...

SebG
Jak ja mieszkalem w polsce nie bylo jeszcze takch fajnych imprez
Outsider
quote:
Originally posted by SebG
Jak ja mieszkalem w polsce nie bylo jeszcze takch fajnych imprez

A jak dawno nie mieszkasz w Polsce?
Przypuszczam, ze jak mieszkales t ow ogole nie bylo nic fajnego :p
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: [1] 2 
Privacy Statement