|
gęsi?
|
View this Thread in Original format
| Fearless One |
fifa wypuściła monety okolicznościowe z okazji zbliżającego się mundialu, każdy z 32 krajów będzie miał; na rewersie jakieś symbole narodowe, francuzi mają wieżę eiffla, niemcy bramę brandenbuską, amerykanie statuę wolności, a polakom trafiły się gęsi i pastuch :wtf:

| quote: | | Na stronie internetowej niemieckiej firmy w uzasadnieniu takiego wizerunku Polski napisano: "Przy całym szacunku dla tradycyjnych wartości celem Polski jest zaprezentowanie się z sukcesem na MŚ. Jeśli pójdzie coś; nie tak, to gęsi przebudzą ich z letargu" |
raz jeszcze :wtf:
source: http://sport.gazeta.pl/sport/1,65026,3368758.html |
|
|
| stren |
to kurwa jakis smutny zart chyba :wtf:
:mad: |
|
|
| moosepl |
| hehe kierva brechac mi sie z tego chce, gesi i pastuch jako symbol narodowy, jeszcze niech walna kaczke:D |
|
|
| Outsider |
| chyba im się coś w głowach... popierdoliło :wtf: |
|
|
| maxstradamus |
| haha to powinno byc w kawaly/jokes/funnies |
|
|
| xrick |
| co za ludzie, nie no beka straszna. Kto wogole wymyslil te gesi? |
|
|
| djbounce |
Sami sobie na to zasluzylismy. Wystarczy spojrzec na nasz rzad: premier wyglada jakby sie z Gestapo urwal, a wicepremierami sa byly komunistyczny dyrektor PGR-u lubujacy sie w populistycznych zagrywkach typu "blokujemy wszystko i wszystkich" oraz ultraprawicowy ksenofobiczny narodowiec, bedacy autorytetem niektorych elementow neo-nazistowskich w Polsce, zas prezydentem jest ultrakatolik, chcacy przerobic Polske na drugi Iran, z ta roznica ze nadrzednym dokumentem bylby Nowy Testament a nie Koran... a co w tym jest tragicznego? ZE POLACY SAMI SOBIE ICH WYBRALI!!!
...jeszcze ktos sie czemus dziwi?
"Coscie skurwysyny uczynili z Ta Kraina, pomieszanie Katolika z mania post-komunistyczna..." - Kazik Staszewski. |
|
|
| Fearless One |
| quote: | Originally posted by djbounce
Sami sobie na to zasluzylismy. Wystarczy spojrzec na nasz rzad: premier wyglada jakby sie z Gestapo urwal, a wicepremierami sa byly komunistyczny dyrektor PGR-u lubujacy sie w populistycznych zagrywkach typu "blokujemy wszystko i wszystkich" oraz ultraprawicowy ksenofobiczny narodowiec, bedacy autorytetem niektorych elementow neo-nazistowskich w Polsce, zas prezydentem jest ultrakatolik, chcacy przerobic Polske na drugi Iran, z ta roznica ze nadrzednym dokumentem bylby Nowy Testament a nie Koran... a co w tym jest tragicznego? ZE POLACY SAMI SOBIE ICH WYBRALI!!! |
troche ostro, ale coś w tym z prawdy jest... tylko jak to się ma do gęsi na monetach? |
|
|
| StereoPrincess |
unbelievable.
moze to orly? (nie nie O Rly) ;) |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
unbelievable.
moze to orly? (nie nie O Rly) ;) |
 |
|
|
| Hanki |
Ej no kurde jak tamte patalachy wszystkie maja faktyczne symbole narodowe, to czemu nam nie dali chociazby naszego orzelka!? Co za wiesniactwo i koltunstwo pieprzone! :whip: Zeby mi tu szwab jakis wciskal co jest bardziej polskie a co mniej...
Zamiast gesi bardziej by przeciez kaczki pasowaly! :haha: |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by djbounce
Sami sobie na to zasluzylismy. Wystarczy spojrzec na nasz rzad: premier wyglada jakby sie z Gestapo urwal, a wicepremierami sa byly komunistyczny dyrektor PGR-u lubujacy sie w populistycznych zagrywkach typu "blokujemy wszystko i wszystkich" oraz ultraprawicowy ksenofobiczny narodowiec, bedacy autorytetem niektorych elementow neo-nazistowskich w Polsce, zas prezydentem jest ultrakatolik, chcacy przerobic Polske na drugi Iran, z ta roznica ze nadrzednym dokumentem bylby Nowy Testament a nie Koran... a co w tym jest tragicznego? ZE POLACY SAMI SOBIE ICH WYBRALI!!!
...jeszcze ktos sie czemus dziwi?
"Coscie skurwysyny uczynili z Ta Kraina, pomieszanie Katolika z mania post-komunistyczna..." - Kazik Staszewski. |
ciezko mi uwiezyc, ze fifa opierala sie na wewnetrznej sytuacji politycznej, albo raczej popularnosci rzadu w danym kraju, przy wytlaczaniu tych monet... |
|
|
|
|