return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

 
AudioRiver Festiwal Muzyki Elektronicznej Płock 2006
View this Thread in Original format
Outsider
1. 4-6 sierpnia 2006
2. wejście free
3. line-up dobry w chuj

http://www.audioriver.pl/

Goldie feat MC LowQui ( Metalheadz, UK)
Mathew Johnson live ( Wagon Repair, Vancouver)
Cobblestone Jazz live ( Wagon Repair, Vancouver)
Desyn Masiello (www.desynmasiello.com)
Craggz & Parallel Forces Live! feat MC Stamina & MC Deeizm (Valve, Product, UK)
Peace Division ( www.imprintdjs.com)
Pier Bucci ( Crosstown Rebels, Chile)
Alexkid ( Fcom, Paris)
Jori Hulkkonen ( Fcom, Finland)
Ada live ( Areal Records)
Gabriel Ananda ( Karmarouge Records)
M.I.A. ( Substatic / Trapez, Berlin)
The MFA live ( www.themfa.com)
Paul Kalkbrenner live ( BPitch, Berlin)
Dj Fresh ( Breakbeat Kaos, UK)

oraz

3 channels
Akaone
Angelo Mike
Bartek Winczewski
Bauagan Mistrzów
Boogie Mafia (Bert & Harper)
Cbass
Charly
Cls&Wax + K-Size ft. Ayah
Cube
Decoy
Diana d'Rouze
Diva SR
Doubledecker
Easy
Ellis
Etiop
Exor
Fresh
Glasse
Hagal
JJack
Jolly Roger
Kamil
Kania
Leon
Levy
Lipstick
Luiphobia
Matush
Mic Ostap
Mike Polarny & Hory feat. Maria Sadowska
Novicky
Novika
Peres
Petter von Coil
Poziom X
Rawski
Ros feat. mc Sqbass
Shimek
SLG
stren
nazwa wziela sie od polaczenia naszych odtwarzaczy mp3 ;)
Outsider
quote:
Originally posted by stren
nazwa wziela sie od polaczenia naszych odtwarzaczy mp3 ;)

lol
StereoPrincess
free?!?!

good stuff!
Outsider
quote:
Originally posted by StereoPrincess
free?!?!

good stuff!


No wlasnie!! Jade na 100% -swietna 3 dniowa impreza kosztuje mnie tylko nocleg i jedzenie! Z Creamfields raczej zrezygnuje chociaz Hawtina mi szkoda :(

Edit:
I szczerze mowiac to nawet jakby sami polscy dje grali to bym pojechal. Duzo z nich jest na prawde na bardzo wysokim poziomie!
maxstradamus
kurcze, sety peace division sa legendarne
nie wiesz jak dlugo beda grali?
Outsider
quote:
Originally posted by maxstradamus
kurcze, sety peace division sa legendarne
nie wiesz jak dlugo beda grali?

CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
 
Privacy Statement