return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

 
Jak poznac swiezego polusa w ameryce?
View this Thread in Original format
SebG
Kiedy nosi dlugie, biale skarpety w sandalach.


:D
Hanki
:haha: :haha: :haha:
Outsider
nie jest wystarczajaco smieszne zeby zakladac oddzielny temat. jest dzial z dowcipami.
Hanki
quote:
Originally posted by Outsider
nie jest wystarczajaco smieszne zeby zakladac oddzielny temat. jest dzial z dowcipami.


Daj mu szanse. ;)
infinity HiGH
quote:
Originally posted by Outsider
nie jest wystarczajaco smieszne zeby zakladac oddzielny temat. jest dzial z dowcipami.


lol
Outsider
Piotrek, zdejmij ten sig :whip: :whip:
stren
quote:
Originally posted by Outsider
Piotrek, zdejmij ten sig :whip: :whip:


a co ? przecie fajny jest :p
Outsider
quote:
Originally posted by stren
a co ? przecie fajny jest :p


ale ja zazdroszcze :p
maxstradamus
quote:
Originally posted by Outsider
ale ja zazdroszcze :p


hehe jeszcze za niego nie zaplacil ;)
Fearless One
quote:
Originally posted by maxstradamus
hehe jeszcze za niego nie zaplacil ;)



to co, ukradł czy może znalazł sobie jak±¶ sponsorke z zasobnym portfelem? :thepirate

maxstradamus
quote:
Originally posted by Fearless One
to co, ukradł czy może znalazł sobie jak±¶ sponsorke z zasobnym portfelem? :thepirate


no w koncu rasowy z niego polus
maxstradamus
o jeszcze jedno:

na samochod mowi: kara
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
 
Privacy Statement