|
World Cup 2006
|
View this Thread in Original format
| arek |
slaby start.
ale bedzie mocne zakonczenie. |
|
|
| Fearless One |
| mocne zakończenie to będzie miał Janas po powrocie do Polski... |
|
|
| Fearless One |
no ale te dwa tematy traktują o czym innym, ten Twój jest o sigach i ma charakter informacyjno-propagandowy, a ten jest bardziej nastawiony na dyskusję... :p
btw... nie miałeś przypadkiem nic wspólnego z tym co sie znajdzie na sig'u dla polski? |
|
|
| DJ EsseX |
| Chciałbym aby Niemcy dostali baty , za te gęsi na monetach i wypowiedzi dziennikarzy. Było by wtedy wesoło ... heh akuku niespodziaka !! :D |
|
|
| fala_energizer |
| :D Grzesiu Rasiak jak sie rozstrzela to będzie 4:0 dla......... Niemców :D |
|
|
| Fearless One |
| Jeleń powinien teraz w pierwszym składzie wjechać... w drugiej połówce to głównie on coś tam działał... tylko żeby jeszcze celniej walił |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by Fearless One
no ale te dwa tematy traktują o czym innym, ten Twój jest o sigach i ma charakter informacyjno-propagandowy, a ten jest bardziej nastawiony na dyskusję... :p
btw... nie miałeś przypadkiem nic wspólnego z tym co sie znajdzie na sig'u dla polski? |
mial byc o wszystkim zwiazanym. Ten nawet nie ma polskiego tytulu.
a co do siga to po czesci moja sugestia;) |
|
|
| arek |
0 - 0
trzymajcie sie bialo czerwoni!
wygrajcie bo ja chce sie czegos nachlac! |
|
|
| marcooz |
| zawalu prawie dostalem... 2 minut zabraklo:sadgreen: |
|
|
| maxstradamus |
| jest jeszcze szansa |
|
|
| Dj XtReMe |
najgorszy dzien dzisaj byl :whip:
jebane szfaby!!! zawsze maja fuksa przy koncu meczu :whip: |
|
|
|
|