return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: [1] 2 
World Cup 2006
View this Thread in Original format
arek
slaby start.
ale bedzie mocne zakonczenie.
Fearless One
mocne zakończenie to będzie miał Janas po powrocie do Polski...
stren
http://www.tranceaddict.com/forums/...threadid=348515
Fearless One
no ale te dwa tematy traktują o czym innym, ten Twój jest o sigach i ma charakter informacyjno-propagandowy, a ten jest bardziej nastawiony na dyskusję... :p

btw... nie miałeś przypadkiem nic wspólnego z tym co sie znajdzie na sig'u dla polski?
DJ EsseX
Chciałbym aby Niemcy dostali baty , za te gęsi na monetach i wypowiedzi dziennikarzy. Było by wtedy wesoło ... heh akuku niespodziaka !! :D
fala_energizer
:D Grzesiu Rasiak jak sie rozstrzela to będzie 4:0 dla......... Niemców :D
Fearless One
Jeleń powinien teraz w pierwszym składzie wjechać... w drugiej połówce to głównie on coś tam działał... tylko żeby jeszcze celniej walił
stren
quote:
Originally posted by Fearless One
no ale te dwa tematy traktują o czym innym, ten Twój jest o sigach i ma charakter informacyjno-propagandowy, a ten jest bardziej nastawiony na dyskusję... :p

btw... nie miałeś przypadkiem nic wspólnego z tym co sie znajdzie na sig'u dla polski?


mial byc o wszystkim zwiazanym. Ten nawet nie ma polskiego tytulu.

a co do siga to po czesci moja sugestia;)
arek
0 - 0

trzymajcie sie bialo czerwoni!

wygrajcie bo ja chce sie czegos nachlac!
marcooz
zawalu prawie dostalem... 2 minut zabraklo:sadgreen:

maxstradamus
jest jeszcze szansa
Dj XtReMe
najgorszy dzien dzisaj byl :whip:

jebane szfaby!!! zawsze maja fuksa przy koncu meczu :whip:
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: [1] 2 
Privacy Statement