return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

 
Kluby w Wawie :)
View this Thread in Original format
INTRANCE
A wiec zastanawiam sie czy sa jakies fajne kluby w Wawie ktore graja dobry trance albo house, i moze sprowadzaja talent. Bede w Wawie miedzy 19 Lipcem i 30 Sierpniem i chialabym tam troche poszalec...zobaczys jak Polska sie bawi :)
Outsider
quote:
Originally posted by INTRANCE
A wiec zastanawiam sie czy sa jakies fajne kluby w Wawie ktore graja dobry trance albo house, i moze sprowadzaja talent. Bede w Wawie miedzy 19 Lipcem i 30 Sierpniem i chialabym tam troche poszalec...zobaczys jak Polska sie bawi :)

To Warszawa nie bedzie do tego najlepszym miejscem. Wszyscy dj`s wyjezdzaja grac na festiwalach (a jest ich w tym roku sporo) albo na beach parties... Kluby na pewno beda swiecic pustkami. Moze uda Ci sie cos trafic. Jesli juz masz gdzies pojsc to proponuje Piekarnie lub On-Off. Jak cos bedzie ciekawego to Ci napisze.
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
 
Privacy Statement