return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Local Scene Info / Discussion / EDM Event Listings > Europe > Europe - Holland

 
Supreme in HMH
View this Thread in Original format
Marco Harleman
K heb de tickets binnen, wie nog meer?
!_PeTrUs_!
WTF is Supreme?????
tijs08
Das toch dat gare feest met de Chemical Brothers en Erick E in de HMH :D

das echt bepaald niet mijn soort feestje
Jukx
hehe, dat is dat feest in de HMH 30 maart.
met Chemical Brothers, Josh Wink, Jack de Marseille, Roog en nog een paar djs.
op zich wel een cool feest lijkt me!
!_PeTrUs_!
LOL, al zet ie dat er nou gewoon neer. :conf:


Maar goed, nix voor mij zo'n feestje :D
Marco Harleman
Supreme met o.a. The Chemical Brothers
30 maart 2002





SUPREME BIJNA UITVERKOCHT

De kaartverkoop voor Supreme, dat op zaterdag 30 maart in de Heineken Music Hall wordt gehouden, gaat hard. Er zijn slechts nog enkele honderden kaarten verkrijgbaar voor deze exclusieve party, met internationale top-dj’s als Jack de Marseille (FR) en Josh Wink (USA) en een live-optreden van de Engelse Chemical Brothers, die de komende maanden een uitgebreide Europese tour zullen maken. De Heineken Music Hall wordt voor deze eerste Supreme aangekleed met een extra grote installatie; geluidsboxen in zes hoeken en twee immense videoschermen, waarvan de grootste 11 bij 8 meter telt.

Club Risk en Mojo Concerts organiseren de eerste editie van Supreme. Supreme presenteert zich met een ambitieus programma, dat een selectie van de beste nationale en internationale dj's combineert met een concert van de meest sensationele elektronische live-band van dit moment: The Chemical Brothers.

Het duo- Ed Simons en Tom Rowlands- bouwde in de jaren negentig een uitmuntende live-reputatie op, ook in Nederland. Zo ging het publiek op het Lowlands-festival moeiteloos plat voor de heftige live-sound van de groep, die de blauwdruk vormde voor een heel nieuw genre: chemical beats. Het optreden op Supreme zal het eerste concert zijn van een nieuwe Chemical Brothers tournee, die samenvalt met het verschijnen van het vierde album van de groep: Come With Us. Het album is in Engeland inmiddels goud, terwijl de plaat op dit moment ook de chart van het Amerikaanse Billboard aanvoert.

Met de snoeiharde, gelijknamige beats maken Rowlands en Simons meteen duidelijk dat hun sound nog niets van zijn kracht heeft verloren. De beats zijn hard, heftig en meeslepend, de muzikale ideeën zijn nog altijd even fris en eigentijds. Hoewel Come With Us evenals eerdere albums weer plaats biedt aan gastvocalisten, zijn de beste nummers van de cd echte clubtracks. Zoals de nieuwe single Star guitar en het acid- getinte, perussieve It began in Africa, waarmee The Chemical Brothers met veel autoriteit de 21ste eeuw binnen denderen. Daarom ligt het ook voor de hand dat de groep de eerste Nederlandse live-presentatie laat gebeuren op een echte party omlijst door de dj-scene, die hoorbaar de inspiratie was voor hun nieuwe werk. Het dj-programma omvat het beste wat Nederland op dit moment te bieden heeft, met Nederlands populairste house-dj Roog en Clubgroovemaster Erick E naast progressieve ster Remy, dj-Richard en de onovertroffen Eric de Man, die recent werd bestempeld als een van de hotste Nederlandse dj's van dit moment. Tenslotte biedt Supreme ook een podium voor de Franse top-dj Jack de Marseille, die een jaar geleden doorbrak met een spetterende dj set op het hoofdpodium van Dance Valley 2000.


Voor meer informatie zie:
www.supremeonline.nl
magrec
Euh ik ga naar supreme samen met little theseus+aanhang.
Little Theseus
JAA!
Thx voor de info Marco!
Kheb dr superzin in!
Remy D
Ik heb er ook zwaar zin in. :D:D:D The Chemical brothers en DJ Remy WOOOOHOOOOOOO :eyes:
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
 
Privacy Statement