|
friskyRadio loves Poland
|
View this Thread in Original format
| stren |
Kilka osob pewnie chetnie poslucha, wiec daje crossposta z forum Soundrevolt :)
friskyRadio loves Poland
7 października 2006 / October 7th
start: 21:00 / 3 pm EST

Już w sobotę 7 października 2006 o godz. 21:00 czasu polskiego na antenie friskyRadio (www.friskyradio.com) czyli jednej z najlepszych na świecie internetowych rozgłośni radiowych promujących muzykę progressive zagości Polska w audycji "friskyRadio loves Poland".
Audycja miała być nadawana 23 września (dlatego na bannerze jest taka data), jednak z przyczyn od nas niezależnych została przełożona na 7 października.
Nasz kraj reprezentować będą: Cube, Peres, Timeless, Tecto, Sq.Lab, Breakout, Inger.
Rozkład jazdy:
21:00 - Peres
22:00 - Tecto
23:00 - Timeless
00:00 - Sq.lab
01:00 - Breakout
02:00 - Cube
03:00 - Inger
więcej info na --> http://friskyradio.com/promo/poland001.php
słuchaj --> http://friskyradio.com/frisky.m3u |
|
|
| GiB01 |
| szczezee slucham wiele audycji internetowych tych mniej znanych i tych bardziej ale tych panow co reprezentuja polske kompletnie nie kojarze, no moze tylko Peresa ;) |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by GiB01
szczezee slucham wiele audycji internetowych tych mniej znanych i tych bardziej ale tych panow co reprezentuja polske kompletnie nie kojarze, no moze tylko Peresa ;) |
...no... tylko on i Cube są znani... reszta wysłała po prostu swoje mixy, Faisal je zatwierdził i proszę... |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by Outsider
są znani... |
Jak na Polskę :p |
|
|
| StereoPrincess |
| poland loves frisky. |
|
|
| MaRvX |
| quote: | Originally posted by GiB01
szczezee slucham wiele audycji internetowych tych mniej znanych i tych bardziej ale tych panow co reprezentuja polske kompletnie nie kojarze, no moze tylko Peresa ;) |
sa znani na polske? ja polak a kurka wodna pierwsze widze te xywki ;p hehe no timeless gdzies mi sie po oczach obil ale reszta? nie mam pojecia spod ktorego grzyba te lepki wyrosly ;p lol z polskich producentow/wydawcow trance'owych to wedlug mnie goruje zdecydowane Kai Del Noi :D to nutke to kazdy kojarzy :D
Kai Del Noi - Beyond Doubtt (Original Mix)
tak mi sie wydaje, jesli ktos posiada kompilacje
Armin Van Buuren - ASOT YearMix 2006 to nutke na bank zna :D bo jest na drugiej plytce ;] polecam |
|
|
| Hanki |
| Jakbys wyszedl spod grzybka zwanego trance to dowiedzialbys sie, ze istnieja jeszcze inne gatunki muzyki elektronicznej i moze wtedy znaczniej wiecej mowilyby Ci 'xywki' owych wykonawcow... |
|
|
| MaRvX |
| quote: | Originally posted by Hanki
Jakbys wyszedl spod grzybka zwanego trance to dowiedzialbys sie, ze istnieja jeszcze inne gatunki muzyki elektronicznej i moze wtedy znaczniej wiecej mowilyby Ci 'xywki' owych wykonawcow... |
czy pod tym kryje sie jakis pod tekst? nie mam zamiaru sie tutaj klolcic...heh a ze istnieja inne gatunku muzyki elektronicznej to to chyba prawie kazdy wie co w tym "siedzi" wiec nie uwazaj mnie za takiego ciemnego! forum ale na ktorym nie mozna wyrazic swojego zdania heh pozdrawiam! |
|
|
|
|