return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: [1] 2 
First Touch Event - hala EXPO w Łodzi
View this Thread in Original format
Makes


http://www.ftb.pl/news/41683_0_1/fi...s-w-%B3odzi.htm

bilet: 28 zl
GiB01
ożżż kurna, jak na taki lajnap to bilecik niedrogi tym bardziej ze do Łdz mam niedaleko :eyes:

najbardziej mnie interesuje wystep Hydroid'a, Leon Bolier'a i Pledger'a - bardzo lubie ich styl :happy2: reszta jak dla mnie przecietna ale tak warto wybrac sie na tą imprezke :)
Peluquero
Pledger, Bolier - jak dla mnie bomba!
Spyder
in my home town tooo... !!! ... k i must make my dad go to this for me! lol
ragie
KOMUNIKAT

IMPREZA PRZENIESIONA



W związku z wolą ogłoszenia żałoby narodowej wyrażonej przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego po tragedii w kopalni Halemba w Rudzie Śląskiej, łącząc się w smutku z rodzinami ofiar oraz żywiąc nadzieje na pozytywny skutek dalszej akcji ratowniczej, jesteśmy zmuszeni odwołać planowaną na 24.11.2006 imprezę masową o nazwie FIRST TOUCH.
Impreza zostanie przełożona na inny termin, o którym poformujemy w ciągu kilku dni.
Informujemy, że wszystkie zakupione bilety będą ważne. Jednocześnie informujemy, że osoby które będą chciały zrezygnować z uczestnictwa w FIRST TOUCH będą mogły zwrócić bilet w punktach, w których je zakupiły.
Tą trudną decyzję podjęliśmy po konsultacji z właścielem hali, Urzędem Miasta Łodzi, patronami oraz artystami którzy tą decyzję przyjęli ze zrozumieniem i wyrazili wolę przyjazdu w innym terminie.
Decyzję tą podjęliśmy również ze względu na dobro klubowiczów, którzy do Łodzi wybierali się z całej Polski. Chcemy uniknąć sytuacji, gdy w ostatniej chwili, tuż przed imprezą, będziemy musieli ją odwołać. Szanujemy czas klubowiczów, jak i artystów mających przylecieć na tą imprezę.
Szczegółowe informacje na temat zwrotu biletów, jak i nowej daty imprezy, podamy w ciągu kilku dni.

APW EXPLODE

event odbedzie sie 27.01.2007
4dri4n
Szkoda, zapowiadal sie ciekawy weekend :(

Now we're waiting for Armin :)
GiB01
quote:
Originally posted by 4dri4n
Szkoda, zapowiadal sie ciekawy weekend :(

Now we're waiting for Armin :)

a ja oprócz Armin'a to czekam glownie na Sandera, to bedzie miazga set :eyes: :eyes: byle do lutego :eyespop:
4dri4n
No, bilecik juz zamowiony :) 2 gwiazdy i wiele innych dobrych djow.. bedzie świetnie
Sunclyder
Time-Table

19.00 - 20.00 Maat - X
20.00 - 21.30 K3 & Sunclyder pres. Sun - Three
21.30 - 23.00 Hydroid
23.00 - 00.00 Kuffdam & Plant
00.00 - 01.30 Lange
01.30 - 03.00 Leon Bolier
03.00 - 04.30 Thomas Bronzwaer
04.30 - 06.00 Mark Pledger

Peace:toothless
Kuffdam
quote:
Originally posted by Sunclyder
Time-Table

19.00 - 20.00 Maat - X
20.00 - 21.30 K3 & Sunclyder pres. Sun - Three
21.30 - 23.00 Hydroid
23.00 - 00.00 Kuffdam & Plant
00.00 - 01.30 Lange
01.30 - 03.00 Leon Bolier
03.00 - 04.30 Thomas Bronzwaer
04.30 - 06.00 Mark Pledger

Peace:toothless


Nice meeting you at the event dude

Great night.... very good fun

Sunclyder
with strong drinks hehe ;)
Kuffdam
lol... large hangover on the way home....
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: [1] 2 
Privacy Statement