|
Sunrise Video 2006 (pg. 2)
|
View this Thread in Original format
| Marco Cruz |
| quote: | Originally posted by ROW_RYBNIK
Posiadam filmik oryginalny z DVD ktory zjamuje 4gb i jest eksta :) oczywsice go nie kupilem heh :P |
Mi sięnie chce go ściągać, bo mi wieki to zajęłoby :rolleyes: :P |
|
|
| MaRvX |
| quote: | Originally posted by Marco Cruz
Mi sięnie chce go ściągać, bo mi wieki to zajęłoby :rolleyes: :P |
to w tym wypadku nalezy znalesc jakiegos jelenia z szybkim laczem co by to sciagnal dla Ciebie :P hehe |
|
|
| Marco Cruz |
| quote: | Originally posted by MaRvX
to w tym wypadku nalezy znalesc jakiegos jelenia z szybkim laczem co by to sciagnal dla Ciebie :P hehe |
:gsmile: a takich nie mało ;) ... ale słyszałem, ze maja podnieść w neo prędkość łącza jakoś niedługo... może już zostawie tego kompa na noc :D niech już stracę hehehh. Pozostanie mi jeszcze zrobić troszkę miejsca na mojej osiemdziesiątce na ten wielgachny plik ;) |
|
|
| MaRvX |
| quote: | Originally posted by Marco Cruz
:gsmile: a takich nie mało ;) ... ale słyszałem, ze maja podnieść w neo prędkość łącza jakoś niedługo... może już zostawie tego kompa na noc :D niech już stracę hehehh. Pozostanie mi jeszcze zrobić troszkę miejsca na mojej osiemdziesiątce na ten wielgachny plik ;) |
no juz o tym wiem po przeczytaniu tego artykulu
Neostrada TP - Zwiekszenie Predkosci
nawet dobrze sie zapowiada :D bo mam neo 1024 kb/s czyli download z dobrych serwerkow mam okolo 125 Kb/s :D a prawdo podobnie bede mial jeszcze raz tyle :D hehe a o dysk to tez juz sie troszke moge martwic :P mam maxtora 250GB SATA i segate barracuda 40GB ATA i prawie juz zapelnione to wszystko jest :P hehe a filmiku tego nie widzialem niestety tak jak wyzej pisalem, za pozno sie skapczylem ze na forum linki byly =/ ehh mowi sie trudno ;p |
|
|
| Marco Cruz |
| quote: | | Od poniedziałku, 8 stycznia |
-czyli kiedy dokładnie, bo już mamy wtorek... ahh ta neo... zawsze jakieś z nimi problemy :rolleyes: ale dobra, dobra, koniec off topa :P :D |
|
|
| MaRvX |
| quote: | Originally posted by Marco Cruz
-czyli kiedy dokładnie, bo już mamy wtorek... ahh ta neo... zawsze jakieś z nimi problemy :rolleyes: ale dobra, dobra, koniec off topa :P :D |
kuuurde a jednak to sciema =/ tutaj wszystko pisze...
Przyspieszenie Neo Odwolane |
|
|
| Outsider |
| To może warto kupić to DVD? |
|
|
| Marco Cruz |
-wiedziałem, ze z nich oszuści. Banda je.anych polskich decydentów:mad: :haha:
(dzięki za info...) |
|
|
| Tomek_12 |
| czy ktosz moze mi podac nazwy jakis dobrych Polskich trance atristow?? |
|
|
| Marco Cruz |
| quote: | Originally posted by Tomek_12
czy ktosz moze mi podac nazwy jakis dobrych Polskich trance atristow?? |
ale masz na myśli dj'i czy producentów? |
|
|
| MaRvX |
| quote: | Originally posted by Tomek_12
czy ktosz moze mi podac nazwy jakis dobrych Polskich trance atristow?? |
Nitrous Oxide
Hydro Aquatic
ten Hydro Aquatic to koles ktory ma 15 lat :P a to jego nuteczka
Hydro Aquatic - Hydrosphere (Original Mix)
ktora byla grana na TATW i ASOT :P slychac profesionalizm, moge wrzucic Wam malego Cut'a :P bo full'a raczej nie mozna :P
a Nitrous Oxide nie musze chyba przedstawiac :P niegdys DJ Speedy a teraz calkowita zmianka :P Beyond cos tam zajefajna nutke zrobil, nie pamietam dokladnie tytulu a nie mam czasu aby szukac na hdd :P |
|
|
| severnayaprods |
I was there, and i find myself on the DVD, awesome :p
Will be there also next year hopefully, I love your COuntry :cool:
Please beat Germany in the Handball WOrld Championship :D |
|
|
|
|