return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: 1 [2] 
Sunrise Video 2006 (pg. 2)
View this Thread in Original format
Marco Cruz
quote:
Originally posted by ROW_RYBNIK
Posiadam filmik oryginalny z DVD ktory zjamuje 4gb i jest eksta :) oczywsice go nie kupilem heh :P

Mi sięnie chce go ściągać, bo mi wieki to zajęłoby :rolleyes: :P
MaRvX
quote:
Originally posted by Marco Cruz
Mi sięnie chce go ściągać, bo mi wieki to zajęłoby :rolleyes: :P

to w tym wypadku nalezy znalesc jakiegos jelenia z szybkim laczem co by to sciagnal dla Ciebie :P hehe
Marco Cruz
quote:
Originally posted by MaRvX
to w tym wypadku nalezy znalesc jakiegos jelenia z szybkim laczem co by to sciagnal dla Ciebie :P hehe

:gsmile: a takich nie mało ;) ... ale słyszałem, ze maja podnieść w neo prędkość łącza jakoś niedługo... może już zostawie tego kompa na noc :D niech już stracę hehehh. Pozostanie mi jeszcze zrobić troszkę miejsca na mojej osiemdziesiątce na ten wielgachny plik ;)
MaRvX
quote:
Originally posted by Marco Cruz
:gsmile: a takich nie mało ;) ... ale słyszałem, ze maja podnieść w neo prędkość łącza jakoś niedługo... może już zostawie tego kompa na noc :D niech już stracę hehehh. Pozostanie mi jeszcze zrobić troszkę miejsca na mojej osiemdziesiątce na ten wielgachny plik ;)

no juz o tym wiem po przeczytaniu tego artykulu

Neostrada TP - Zwiekszenie Predkosci

nawet dobrze sie zapowiada :D bo mam neo 1024 kb/s czyli download z dobrych serwerkow mam okolo 125 Kb/s :D a prawdo podobnie bede mial jeszcze raz tyle :D hehe a o dysk to tez juz sie troszke moge martwic :P mam maxtora 250GB SATA i segate barracuda 40GB ATA i prawie juz zapelnione to wszystko jest :P hehe a filmiku tego nie widzialem niestety tak jak wyzej pisalem, za pozno sie skapczylem ze na forum linki byly =/ ehh mowi sie trudno ;p
Marco Cruz
quote:
Od poniedziałku, 8 stycznia

-czyli kiedy dokładnie, bo już mamy wtorek... ahh ta neo... zawsze jakieś z nimi problemy :rolleyes: ale dobra, dobra, koniec off topa :P :D
MaRvX
quote:
Originally posted by Marco Cruz
-czyli kiedy dokładnie, bo już mamy wtorek... ahh ta neo... zawsze jakieś z nimi problemy :rolleyes: ale dobra, dobra, koniec off topa :P :D

kuuurde a jednak to sciema =/ tutaj wszystko pisze...

Przyspieszenie Neo Odwolane
Outsider
To może warto kupić to DVD?
Marco Cruz
quote:
Originally posted by MaRvX
kuuurde a jednak to sciema =/ tutaj wszystko pisze...

Przyspieszenie Neo Odwolane



-wiedziałem, ze z nich oszuści. Banda je.anych polskich decydentów:mad: :haha:
(dzięki za info...)
Tomek_12
czy ktosz moze mi podac nazwy jakis dobrych Polskich trance atristow??
Marco Cruz
quote:
Originally posted by Tomek_12
czy ktosz moze mi podac nazwy jakis dobrych Polskich trance atristow??


ale masz na myśli dj'i czy producentów?

MaRvX
quote:
Originally posted by Tomek_12
czy ktosz moze mi podac nazwy jakis dobrych Polskich trance atristow??

Nitrous Oxide
Hydro Aquatic


ten Hydro Aquatic to koles ktory ma 15 lat :P a to jego nuteczka

Hydro Aquatic - Hydrosphere (Original Mix)

ktora byla grana na TATW i ASOT :P slychac profesionalizm, moge wrzucic Wam malego Cut'a :P bo full'a raczej nie mozna :P

a Nitrous Oxide nie musze chyba przedstawiac :P niegdys DJ Speedy a teraz calkowita zmianka :P Beyond cos tam zajefajna nutke zrobil, nie pamietam dokladnie tytulu a nie mam czasu aby szukac na hdd :P
severnayaprods
I was there, and i find myself on the DVD, awesome :p

Will be there also next year hopefully, I love your COuntry :cool:

Please beat Germany in the Handball WOrld Championship :D
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 [2] 
Privacy Statement