return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Local Scene Info / Discussion / EDM Event Listings > Europe > Europe - Holland

 
Digweed & Jimmy van M @ panama
View this Thread in Original format
magrec
Wat een held blijft Digweed toch ook. Als er 1 dj is die de muziek zijn werk laat doen is hij het wel. 3 uur lang blijft hij maar bouwen van hoogtepunt naar hoogtepunt. Dat mixwerk van hem is :eyes: zoo goed. Veel melodieuze platen met zulke dikke basslijnen. Jimmy van M is ook zo'n dj die dat zo goed kan maar die draaide toch iets behoudener maar hij was dan ook de opwarm dj voor Digweed.

Panama is natuurlijk 10x ruk verder. Kut geluid, te druk en drank is veels te duur. Maarja wat moet je anders..ja club 11 heb je nog.

Voor de mensen onder de 21 die naar de panama gaan...ze zijn weer wat strenger aan het controleren op leeftijd.

Nog ff een filmpje:

http://www.youtube.com/watch?v=Lbl_Z8ebwKU
SnuggLe
Was echt TE vet! :eyespop:
basvh
Helaas niet aanwezig kunnen zijn. Volgende keer beter.
Little Theseus
Harmen, lul, kom je nu pas mee... had hier graag heengegaan man! :D
basd
Klinkt goed..
magrec
quote:
Originally posted by Little Theseus
Harmen, lul, kom je nu pas mee... had hier graag heengegaan man! :D

bats was dat nu dan, je moet ook op de hoogte blijven he!!

Over 2 weken howells in de panama! Ben ik ook wel weer bij. (groovecollection host kleine zaal)
SnuggLe
quote:
Originally posted by basd
Klinkt goed..


Nee Bassie, je snapt het niet, het KLONK goed :D

Howells...mjah, ach. Ik zit nu op wintersport maar anders twijfel ik nog. Je weet het nooit bij Howells namelijk...
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
 
Privacy Statement