|
Clubbing in Poznan ,Poland ?!?!?!
|
View this Thread in Original format
| Redmondo |
Hi guys,
Can anybody give me info on some clubs in this city ?
Are there many big nights on for trance and techno ?
Thanks very much,
Al. |
|
|
| bumfank |
there arent big club with techno or trance in poznan
if youre looking for techno go to IQ Club ( Wroclawska street ) it is small club on the basement near old square ( city center ). at weekend they have techno, dnb, prog trance: http://iqclub.pl
http://iqclub.pl/index.php?option=c...&id=49&Itemid=2 - lineup for june
there is another club: SQ Club, it is big club for rich kids, there playing house and other , sometimes they have techno party, but sometimes, i dont like this club, but if you want to meet and young polish girl you can go there ;P niach niach niach
else, there are some big club in poznan, but they are for kids or people like that:
im never going to that clubs...
but in poznan you have A LOTS OF small pubs on the every street near city center. take your friends and make a biiig clubbing. I thinks it is the best idea ;-) |
|
|
| m. sylvia |
jestem dj'ka w chicago, choc pochodze z polski. za pare miesiecy bede w poznanu, i bylam ciekawa czy moge zagrac w ktoryms klubie. jak mozna sie o to postarac? jakie kluby sa typowymi miescami na house i minimal?
moj mix: nordjs.com, pod MUSIC
dzieki, pozdrawiam! |
|
|
| bumfank |
| poslucham remixu i zapytam kilku osob i jakby co jakos ciebie z nimi skontaktuje ;-) |
|
|
| GiB01 |
| m.sylvia - raczej minimalu to sobie u nas nie pograsz ;) |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by GiB01
m.sylvia - raczej minimalu to sobie u nas nie pograsz ;) |
No chyba w Sieradzu. |
|
|
| bumfank |
a IQ np :D
pogra pogra :D |
|
|
| m. sylvia |
| nie tylko gram minimal. w chicago tez rzadko to sie gra. skladam nowy mix, niedlugo bedzie na nordjs.com. dzieki za info!! |
|
|
| m. sylvia |
| quote: | Originally posted by bumfank
poslucham remixu i zapytam kilku osob i jakby co jakos ciebie z nimi skontaktuje ;-) |
dzieki!! |
|
|
| bumfank |
sylvia napisz mi kiedy mniej wiecej bedziesz w poznaniu, problem w tym ze w wakacje nie ma sezonu na imprezy i praktycznie nic konkretniejszego oprocz wiekszych festiwalikow w poznaniu sie nie dzieje, cala polska spieprza nad morze i na biby typu creamfields nature one soundtropolis itp itd.
dobra muzyczka milo sie pracuje przy niej ;-)
edit:
bede tak beszczebelny ze wstawie sety do siebie na stronke http://infoparty.pl nie ma problema? :D |
|
|
| m. sylvia |
| quote: | Originally posted by bumfank
sylvia napisz mi kiedy mniej wiecej bedziesz w poznaniu, problem w tym ze w wakacje nie ma sezonu na imprezy i praktycznie nic konkretniejszego oprocz wiekszych festiwalikow w poznaniu sie nie dzieje, cala polska spieprza nad morze i na biby typu creamfields nature one soundtropolis itp itd.
dobra muzyczka milo sie pracuje przy niej ;-)
edit:
bede tak beszczebelny ze wstawie sety do siebie na stronke http://infoparty.pl nie ma problema? :D |
oczywiscie ze mi nie przeszkadza! zaraz odwiedze ta strone. jezeli chodzi o kiedy bede w poznaniu, to na pewno nie w te wakacje. moze dopiero w grudniu jak nawet nie pozniej. wysle ci moj kontakt. dzieki!! |
|
|
|
|