|
BeTA ID Contest 30 - Deadline: zondag 30 september, 23.59u
|
View this Thread in Original format
| Progrez |
Het einde van deze prachtige zomer staat symbool voor het begin van een nog straffere ID-contest. We zijn ondertussen aan de dertigste editie gekomen en de persoon die deze doordenker wint mag zich terecht een trance-specialist noemen. De spelregels verlopen nog steeds als volgt;
Je krijgt 50 samples om te ID'en. Als je de artiest, de titel of de remix correct raadt, verdien je telkens 1 punt. Als het dus een remix betreft, kun je tot 3 punten verdienen.
Een voorbeeld met Mark Otten - So Serene (Menno De Jong's Heading South Dub):
- Mark Otten - ?? -> 1 punt
- ?? - So Serene (Menno De Jong's Heading South Dub) -> 2 punten
- Mark Otten - Mushroom Therapy (Menno De Jong's Heading South Dub) -> 2 punten
- Mark Otten - So Serene (Menno De Jong's Heading South Dub) -> 3 punten!
Als er sprake is van een originele versie (en soortgelijken zoals: main mix, extended mix, radio edit etc.), hoef je die niet per se te vermelden, tenzij er van dat nummer ook andere mixes bestaan! Let hier dus goed op, want hier kunnen veel punten gewonnen worden.
Als er in overdreven mate wordt gegokt (zoals bij alle id's Tiësto als artiest opgeven), komt er geen verbetering.
De samples kun je onderaan in dit bericht downloaden. In het .rar-bestand zit een .txt waar je al je antwoorden kunt invullen. Het ingevulde .txt-bestand zend je door naar mij (via e-mail op het adres dat in het bestand te vinden is of via pm). In je e-mail vermeld je je TA-gebruikersnaam. Je kunt zoveel updaten als je wilt.
De wedstrijd loopt af op zondag 30 september, om 23.59u. Alle inzendingen moeten vóór dat tijdstip binnen zijn. De eindresultaten en de correcte antwoorden worden zo snel mogelijk daarna bekendgemaakt.
De winnaar komt in de Hall of Fame van ID-contestwinnaars te staan en heeft de eer om de volgende wedstrijd samen te stellen.
Gelieve de oplossingen een beetje te centraliseren en niet voor elke gissing een aparte mail te sturen.
Veel succes en moge de beste winnen.
LINK
Hall of Fame:
01 Belgian Bonzai
02 Soliplex
03 Jasperovitsj
04 TOR & Belgian Bonzai
05 Mellow_head
06 TOR
07 Zehra & Jasperovitsj
08 Hydra
09 eieregooie
10 Freezel
11 Shadowkid & Jasperovitsj
12 Zehra
13 Push2005
14 Shadowkid
15 Phortastic
16 Domineesje
17 TOR
18 Phortastic
19 Vishnu
20 Domineesje
21 Push2005
22 Shadowkid
23 Vishnu
24 Shadowkid
25 TOR
26 Bertn
27 Shadowkid
28 TOR
29 Progrez |
|
|
| Config |
| zitten veel goeie tracks tussen , zal zaterdag wel een eerste inzending doen :) |
|
|
| TOR |
| Sendspace is een belabberde service - graag een Kotuha-link. |
|
|
| BZRK |
| quote: | Originally posted by TOR
Sendspace is een belabberde service - graag een Kotuha-link. |
Na ongeveer 20x wachten heb ik et nog steeds nie :wtf: |
|
|
| FCB_Fanatic |
| bij mij is het tot nu toe ook nog niet gelukt, en ben al de hele avond aan het proberen. T zal dus voor morgen zijn |
|
|
| Progrez |
Mijn oprechte excuses omdat ik de heren niet onmiddellijk op hun veeleisende wenken kon bedienen, maar deze heer had onverwacht een nachtje Rooien Hond en Café d'Anvers af te werken.
http://kotuha.com/file/lRlNO-ID_contest_30.html
Als deze link uw behoeften ook niet kan bevredigen moet u maar geduld uitoefenen met de service van sendspace. |
|
|
| Bertn |
| ID 29: zo'n trancetracks mogen ze wel meer maken! |
|
|
| TOR |
Kippenvel bij ID 32 \o/
Zalig om die terug te horen. |
|
|
| FCB_Fanatic |
nog niet veel actie te bespeuren :p
bij mij zal een eerste inzending normaal pas voor het weekend zijn. Heb der nu niet al te veel tijd voor |
|
|
| Progrez |
De voorbije dagen hebben Dj Zetski en Push2005 elk een eerste inzending gedaan. Dat leverde volgende voorlopige rangschikking op:
01. Push2005
02. DJ Zetski
De behaalde scores zijn zeker nog te overtreffen. |
|
|
| Progrez |
TOR mengt zich in het debat:
01. Push2005
02. TOR
03. DJ Zetski |
|
|
| Progrez |
Ondanks de sterke inzending van Fomas blijft Push2005 aan de leiding.
01. Push2005
02. Fomas
03. TOR
04. DJ Zetski - 30 ptn. |
|
|
|
|