return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: [1] 2 
James Zabiela - Warszawa + Poznan
View this Thread in Original format
Outsider
12 + 20 pazdziernika

good?
Outsider
SQ na pewno a Piekarnia TBC -chyba jakos tak
stren
bedziem
Keny
ja chyba poznan :)
Outsider
quote:
Originally posted by Keny
ja chyba poznan :)


warszawa confirmed. ja stolnica w takim razie.
Keny
tzn ja nie powiedzialem jeszcze ostatniego zdania :D , bo moze byc tak ze wawa i pzn :) . no i podkrazone oczy :D
Hanki
Zobaczymy, moze do Poznania zawitam...
Outsider
quote:
Originally posted by Keny
tzn ja nie powiedzialem jeszcze ostatniego zdania :D , bo moze byc tak ze wawa i pzn :) . no i podkrazone oczy :D


Gac wpadl na pomysl "akcja lisc debu" czyli zaliczamy obydwie imprezy :-) Okaze sie wkrotce czy realizujemy :-)
GiB01
do tego w Poznaniu w tym samym klubie SQ dzien wczesniej rownie dobry gośc czyli Ame :D bardzo ciekawie się zapowiada ...
Keny
SIDER ....ja tak robie ... piatek wawa sobota pzn .. tylko jest maly problem :)..ktos nie bedzie mogl pic ... samochod

Outsider
quote:
Originally posted by Keny
SIDER ....ja tak robie ... piatek wawa sobota pzn .. tylko jest maly problem :)..ktos nie bedzie mogl pic ... samochod


Nosz kurna, a my rezygnujemy...
...na ciebie padlo?
Keny
jak to rezygnujecie ?
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: [1] 2 
Privacy Statement