|
James Zabiela - Warszawa + Poznan
|
View this Thread in Original format
| Outsider |
12 + 20 pazdziernika
good? |
|
|
| Outsider |
| SQ na pewno a Piekarnia TBC -chyba jakos tak |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by Keny
ja chyba poznan :) |
warszawa confirmed. ja stolnica w takim razie. |
|
|
| Keny |
| tzn ja nie powiedzialem jeszcze ostatniego zdania :D , bo moze byc tak ze wawa i pzn :) . no i podkrazone oczy :D |
|
|
| Hanki |
| Zobaczymy, moze do Poznania zawitam... |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by Keny
tzn ja nie powiedzialem jeszcze ostatniego zdania :D , bo moze byc tak ze wawa i pzn :) . no i podkrazone oczy :D |
Gac wpadl na pomysl "akcja lisc debu" czyli zaliczamy obydwie imprezy :-) Okaze sie wkrotce czy realizujemy :-) |
|
|
| GiB01 |
| do tego w Poznaniu w tym samym klubie SQ dzien wczesniej rownie dobry gośc czyli Ame :D bardzo ciekawie się zapowiada ... |
|
|
| Keny |
| SIDER ....ja tak robie ... piatek wawa sobota pzn .. tylko jest maly problem :)..ktos nie bedzie mogl pic ... samochod |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by Keny
SIDER ....ja tak robie ... piatek wawa sobota pzn .. tylko jest maly problem :)..ktos nie bedzie mogl pic ... samochod |
Nosz kurna, a my rezygnujemy...
...na ciebie padlo? |
|
|
| Keny |
| jak to rezygnujecie ? |
|
|
|
|