| Tarpex |
Nije loše, bre, jer trebaš više da radiš na originalnosti, previše samplanja čujem u ovih komadih.
Mixi bi i tako mogli biti bolji, u Take Control bass je stvarno preglasan.
E pa si na dobrem putu, sviđe se mi sound. Idi tako napred i šalji demote zalužbam, uspjeh neče izostati :) |
|
|