|
illusion 31 oktober Re:Locate - Johan Gielen
|
View this Thread in Original format
| TranceGenetic |
| Wie gaat er hier allemaal naartoe?dan kunne we misschien een beetje afspreken met de tranceliefhebbers hiere :tongue2 |
|
|
| FenixStyle |
| Normaal gezien aanwezig :) |
|
|
| Kelly* |
haddet ook juist gelezen :haha: |
|
|
| TranceGenetic |
| Hmm die re:locate speelt wel laat. En hoe kan ik ulle eventueel herkennen? |
|
|
| Xilver |
Re:Locate, nice.
Maar ing Gielen?? Waar halen ze dat uit bij Illusion? |
|
|
| Antony |
| ik zal er ook zijn! |
|
|
| Push2005 |
| quote: | Originally posted by Xilver
Re:Locate, nice.
Maar ing Gielen?? Waar halen ze dat uit bij Illusion? |
Ik zou eerder het omgekeerde zeggen, lol. :)
Gielen is clichégewijs natuurlijk leuk om op te kakken maar heeft dikwijls wel een sterke platenkeuze. Van Re:Locate zou ik net níets verwachten.
Ik ben eigenlijk wel benieuwd om de reacties erop achteraf te zien. Voor hetzelfde geld draait hij natuurlijk een bekakte set met Fedde Le Grand's erin. Je kunt Gielen eigenlijk een beetje vergelijken met YDR vind ik :p. Voor de juiste crowd een goede set; op algemene events platte/commerciele kak. |
|
|
| Kelly* |
Ik hoop op een goei feestje vanavond :o
Ik denk dat in Illusion met het normale Illusion volk er toch meer sfeer gaat zijn bij Gielen maar we zullen zien ;)
@ TranceGenetic: ik hang altijd ergens rond voor de cocktailbar :D |
|
|
| TranceGenetic |
Ja ik krijg daar een fles champagne vo menne verjaardag, ma ik gaan daar ma me 2 man zijn, dus diegene da zich geroepen voelt mag altijd is komen meedrinken :toocool:
EDIT: das ni voor vandaag, vrkeerd gezien ;) |
|
|
|
|